Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testvérnek (bármilyen neműek...

Testvérnek (bármilyen neműek is) egyforma stílusú, eredetű hosszúságú nevet "kell" adni?

Figyelt kérdés

A kislányunk neve 4 betűből áll. Ha húga születik, a másik favorit név már 9 betű. Nem lesz fura?

Ti odafigyeltetek erre is a testvér(ek) névválasztásakor?


Szerintem kerülendőek az effajta névpárok testvéreknél. Vagy csak én érzem nem "összeillőnek"?


Krisztofer, Erzsébet

Zsolt, Dzsenifer

Koppány, Brendon

Éva, Klarissza stb.


2011. febr. 16. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló kaliberűt választanék, de nem biztos, hogy pont annyi betűből állna.

Nekem sem illik össze, amikor az egyik gyerek Istvánka a másik meg Brendonka.

2011. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind a két kisfiamnak 2 neve van,első nevük magyar név,második másmilyen nemzetiségű,de olyan,ami jól cseng az elsőhöz,és a vezetéknévhez külön-külön is.


Nekem egy alapgondolatom volt névválasztás előtt,hogy a vezetéknév és a 2 utónév összesen páros számú betűből álljon(páros szám mániás vagyok).

Az első gyerekem neve 5 betűs,a 2. utóneve 6,a második gyerkőc nevei 6+7 betűsek.


Semmiképpen nem adtam volna sokkal hosszabbat vagy rövidebbet egyiknek,mint amilyen hosszú/rövid neve a másiknak van.Ha a 2.gyerkőcöm lány lett volna,akkor ugyanolyan betűvel kezdődő nevet választottam volna első utónévnek,mint a tesóé.


A párosításaid elég viccesek:)!

2011. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lányaim neve Daniella és Bianka,fiam neve Donát és a pocaklakóm neve Pál,de lesz második neve is,ami a Gábor lesz.Szerintem ebbe semmi különös nincs.
2012. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!