Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudtad rábeszélni a...

Hogy tudtad rábeszélni a párod még egy babára?

Figyelt kérdés

Már van 2 fiunk, én szeretnék még egy gyermeket, a párom nem. Most voltam dokinál, és lenne egy műtétem, aminek az időpontja attól is függne, hogy lesz e még babánk, vagy nem. Én nagyon szeretnék még egy gyermeket, férjem nem:(

Én egyke vagyok, és olyan jó látni, ahogy a gyerekek egymással nőnek fel. Persze néha elfogy a türelmem, de a boldogság, amit nyújtanak, az felemelő érzés.


2011. febr. 16. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg úgy, hogy az adókedvezmény miatt már a 4. hónaptól több pénz jön a házhoz, hátha az anyagiak érdeklik, no meg ha meg tudjátok igényelni. Néha a férfiaknak ez többet mond.
2011. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hm..ne is mondd az adókedvezményt! 2 gyerek után kevesebb lett a pénzem, hála az új családi kedvezménynek nevezett valaminek.


Amúgy nem vagyunk milliomosok:) :(

2011. febr. 16. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor elég nehéz, ők kicsit reálisabban szemlélik ezt a helyzetet. Próbálj meg beszélni vele. De azt hiszem ilyen esetben neked is el kéne ezen gondolkodni. Ne haragudj.
2011. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet ez h..-én hangzik, de a férfiaknak van egy másik fele is, amiből jobban értenek. Ígérj neki valamit, ha lehet 3., természetesen a nemi életetekre gondolok.
2011. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

?


Már bocs, de aki nem milliomos, az nem is vállalhat 3.gyereket??


Nem azt írtam, hogy putriban lakunk és éhezünk. Megvan mindenünk, csak nem vagyunk gazdagok.

2011. febr. 16. 15:16
 6/15 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a férjed reálisabban úgy gondolja, hogy nem "engedhetitek" meg magatoknak a 3. gyereket. Azért a pasik ezt tényleg reálisabban látják. És baj sajnos bármikor történhet, bárki lehet munkanélküli! Ezt is bele kell kalkulálni!
2011. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ok. Nem bántásnak szántam. Nem ismerem az anyagi helyzeteteket, ezt neked kell tudnod. Én szorítok neked a harmadikhoz.
2011. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, hogy mindig anya dönti le, mikor lesz baba:.) -amúgy nem értek vele egyet teljesen.

Nálunk nem kell rábeszélni, eleve három babát szeretnénk. Sok szempontból jobb is a három, mint a kettő.

Tudd meg, miért nem akar még egyet, mitől fél, mitől tart, és arra lépj pozitívan. Emlegesd sokat, de ne szájbarágósan, és ne fenyegetőzz, ne állítsd választás elé. Hagyd, hogy érje el, hogy ő is akarja.

2011. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Szerinted miért jobb a 3, mint a 2?

Csak kiváncsi vagyok, egyezik e a véleményünk? :)

2011. febr. 16. 19:56
 10/15 anonim ***** válasza:
nem nekünk találták ki az új adórendszert:-))))))
2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!