Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik pelenka jön ki most a...

Melyik pelenka jön ki most a legolcsóbban a DM 25%os kuponjával?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy a liberó,pempers,huggies,esetleg a babylovos jön e ki olcsóbb darabszámra. Nem tudom melyikbe hány db van,11-12kgos babára.

Köszönöm annak aki válaszol!


2011. febr. 18. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az első miért írta, hogy a babylove-os biztos nem. Én most tértem át rá, eddig liberot vettem, de mivel már nincs big pack, az is 82 db-os volt 4500. A babylove 84 db-os (4-es) és 4000 Ft. Kuponnal 3000. A 15%-ost nem szoktam kiváltani, mert a 150 pontból inkább beváltok 3 pelenkára 25%-ost, de most tényleg küldtek egyett. Most úgy veszem, hogy hónap elején megveszem az egész havi pelust, ez két kuponnal 6000 Ft. A következőnél beváltom a 15%-ost is amit küldtek, és még megveszem azokat, amik kellenek még. Otthagyok megint tizenxezret, de spórolok is több ezret. És még további pontot is kapok.


Az auchanos liberoért is jó az az ár!

2011. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én is most tértem át a dm-es re, tényleg nem sokkal olcsóbb, de olcsóbb. nekem a pampersnél tuti jobb, de a liberonál is, mert mostanában abból mindig kifolyt a pisi. ez elég gagyinak tűnik, mégis jobban tart. és tényleg 3000-re jön ki. kár hogy auchan nincs nálunk, az tényleg megéri
2011. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1,huggies-ból nálunk ömlik a cucc.Nagy csomagot vettünk és jól befürödtünk vele.

2,Pampers most a Tescóban jó áron van,de kevesebbet vesz be mint a Liberó.DM-ben kuponokkal zsonglörködve ki lehet hozni egy elviselhető aátat.50 pontért 25% kedvezmény+ 15% kuponnal vásárlás végösszegi kedvezmény.

2011. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!