Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szent Imrébe is leszarósok a...

Szent Imrébe is leszarósok a csecsemősök, vagy mire lehet számítani, ha nem tudok adni mindegyiknek 5ezret?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha így állsz hozzájuk, akkor biztosan!:(
2011. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ott szültem, nagyon rendesek, de nagyon sok a munkájuk, ezért nem érnek rá. Nagyon aranyosak a babákkal is.

Nem tudom, mit vársz egy csecsemőstől.

2011. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó fejek a csecsemősök, csak nagyon-nagyon elfoglaltak, kevesen vannak. Tényleg hülyére dolgozzák magukat.

Emiatt nagy az esély, hogy pont amikor kéne, nem tud odajönni hozzád abban a pillanatban senki.


Én amikor az első babámat szültem ott, "felbéreltem" egyet, akit a szülésznő ajánlott. Neki valóban honoráltuk a segítséget, de olyan jó dolgom volt vele, hogy nagyon megérte! Megtanított szoptatni (egy aluszékony alacsony súlyú problémásan született babával), kézzel fejni, fürdetésre bejöhetett a férjem is. Elcserélte a műszakjakit, hogy többet legyen bent, amíg ott vagyunk, a szabad napján (vasárnap) is benézett munkaidőn kívül, megadta a számát, még otthonról is egyszer-kétszer felhívtam, bármi kérdésem volt.

Második babánál persze már nem volt erre szükség...


Ha szerencséd van, és a szobatársa(i)d már gyakorlottak, akkor persze könnyen lehet, hogy nincs erre szükség, de épp az én szobámban majdnem mindenki első babás anyuka volt, nulla tapasztalattal...


Ott ez teljesen bevett, azt is csinálhatod, hogy körbe nézel, hogy ki szimpatikus, és megkéred, hogy lenne-e a segítségetekre...

2011. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit az előzőhöz, hogy nem mindegyiknek kell adni pénzt, csak egynek, de az tényleg nagyon megéri. Én is fogadtam egyet és nagyon sokat köszönhetek neki. Megérte.
2011. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem és tök aranyosak:) NEm bunkók.Nekem még az étkezésemben is segitettek,hogy tudjak szoptatni.
2011. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!