Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az hogy első meg második...

Mi az hogy első meg második lépés cipő? Kislányom már szépen megy bent, de még az utcán nem próbáltuk. Nincsen még cipője, zokniban van.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
első a puha talpu abba nem tudod kivinni az utcára mert olyan vékony a talpa ekkor jön a 2 lépés !
2011. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van utcára való puhatalpú. De második lépés cipőről még nem hallottam:)
2011. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az első léps cipő egy sima tappancsos zokni volt. Az utcai cipője, meg egy magasszaárú.

A zokni otthonra teljesen jó.

2011. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második lépés cipőről még nem hallottam :)

Első lépésnek azt hívják, ami rendes utcai cipő, de hajlékony, puha a talpa. A Clark's gyárt pl. ilyeneket, én is azt vettem most a kisfiamnak.

A zokni otthonra teljesen jó, bentre nem kell rá cipő, max. szilikontalpú, ha csak parketta vagy járólap van.

2011. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!