Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spontán vetélés után, úgy,...

Spontán vetélés után, úgy, hogy még a végzés nem múlt el, lehetek-e együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Valószínűleg volt egy spontán vetélésem. 18 napig csak egy picikét vérezgettem, aztán most 1 hete bő, darabos vérzésem van, olyan amilyen még nem volt eddig. Még vérezgetek, de már nagyon hiányzik a szex. Pontosabban a párom érintése és a gyönyör. Lehetnék-e együtt ma vele, vagy várjunk még az együttléttel? Kérlek, ne szóljatok meg, hogy ilyen óvatlan vagyok és fontosabb a szex, mint az egészségem! Imádom a párom és nem bírom már nélküle.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisnita ***** válasza:
Én nem tenném. Egyrészt nem is biztos, hogy valóban elvetéltél, el kellett menni volna orvoshoz és akkor kiderült volna. Nem mindig ürül ki rendesen minden egy vetélés alatt és ilyenkor szükség lehet orvosi beavatkozásra. Nekem ez a 18 napos vérzés gyanús... Szerintem inkább hormonprobléma áll a háttérben. Viszont benne van a pakliban, hogy tényleg elvetéltél ezért egy ideig nem kellene szexelni. Én a helyedben mindenképpen elmennék orvoshoz. Ez nem vicc akár elvetéltél akár egyéb bajod van.
2011. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy spontán vetélés volt? Volt pozitív teszted? De akkor a 18 napi vérezgetés alatt miért nem mentél dokihoz? Megy egyáltalán? Szerintem irány a doki!

A kérdésedre válaszolva ha spontán vetélés volt, akkor nem lehet a vérzés után egy héttel sem sexelni... legalábbis nekem ezt mondta a doki, de valakinél egy hónapot szoktak mondani(igaz az műtét után)

2011. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!

Lehet hormonzavar, de lehet vetélés is. A progeszteron-szintem az 5-szöröse a normálisnak, ami meddőséget és vetélést is okozhat, de menstruációs zavarokat is. Holnap megyek dokihoz. Hogy tudják azt megnézni, hogy vetélés volt-e, vagy csak rendellenes menstruáció?

2011. febr. 20. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!