Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kulfoldon elo ember fogadhat...

Kulfoldon elo ember fogadhat orokbe Magyarorszagrol?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elo kettos allampolgar es kulfoldi allampolgarsagu hazastarsa fogadhat orokbe Magyarorszagrol? Ha igen, hogyan? Nyilt vagy titkos orokbefogadasra van mod? Vagy mindenkeppen Magyarorszagon kell elni hozza?
2011. febr. 24. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Családjogi előadáson tanultunk az örökbefogadásról, és úgy tudom, fogadhat örökbe külföldi.(arra emlékszem pl, hogy említette a gyámügyis előadó, hogy külföldiek milyen előszeretettel fogadnak örökbe roma gyerekeket.)Lehet nyílt és titkos is.

2011. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En olyan kulfoldire gondolok, aki nem el Magyarorszagon, mert ez szokott a problema lenni. Tehat, hogy kulfoldre hoznam a gyereket. Eddig nem talaltam olyan szervezetet Magyarorszagon, ami ilyen okbol nyilt orokbefogadast engedelyezne. A nemzetkozi orokbefogadasrol nem tudom, hogy hogy mukodik. Ha esetleg valakinek van informacioja, kerem, hogy irjon! Koszonom!
2011. febr. 25. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válasz írója vagyok: a külföldit úgy értettem, hogy külföldön él és nem is magyar állampolgár
2011. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz tájékoztatót a témáról:

[link]

2011. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, elolvastam. Tehat a nemzetkozi orokbefogadasra van modunk.
2011. febr. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!