Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 160cm,74kgvagyok. Zavar a...

160cm,74kgvagyok. Zavar a súlyfeleslegem. Mennyi kilótól kell megszabadulnom? Szivesn tornázom. Jelent ez könnyitést? A diéta részében nem vagyok biztos. Kitartásom van, de pontos receptjeim nincsenek. Ebben szeretnék tanácsot kérni, mikor mit egyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minimum 20 kilótól. A táplálkozásod legyen fehérjében gazdag(abb), alacsony(abb) szénhidráttartalommal. Sütik, chipsek egyszóval az édességek sorát hagyd ki az étrendedből. Inkább gyümölcsöket és zöldségeket fogyassz helyettük. A reggeli legyen bőségesebb, és egyre csökkentsd a nap további részében az ételeket. Estére valami könnyűt vacsorázz. Ha egy héten legalább 3szor elmész futni, annak már (szerintem) látható eredménye lesz.


Most nagyjából ennyi jutott eszembe, remélem segítettem!

2009. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.De pont ez a probléma,hogy mindenki ugyanezt mondja..holott..rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszem..úgy táplálkozom,mint egy normál egészséges ember. Rengeteg gyümölcs és kevés szénhidrát. Ezért van az én problémám,hogy hiába nem eszem..én hízom tőle
2009. júl. 16. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A háziorvostól kérjél pajzsmirigyhormon-vizsgálatot, az alulműködés okozhat hízékonyságot. Addig is még több mozgás, és figyeld a rejtett kalóriákat is, pl húsok, sajtok zsírtartalma, cukor a teában, kávéban. Inkább a zöldségek felé mozdulj, mert a sok gyümölcsben azért sok cukor is van.
2009. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Magasságod alapján 52-63 kg között kellene lenned, de nehéz így megállapítani kép nélkül, hogy mennyit kellene fogynod. Sokszor van úgy, hogy az ember sokkal nehezebb, mint amilyennek tűnik. Amúgy a torna nagyon sokat segít, csak kitartóan. De osztom az előző hozzászóló véleményét a pajzsmirigy- viszgálatról, mindenképp menj el! (Nekem is van egy kevés alulműködésem, ezért hajlamosabb vagyok a hízásra)
2009. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A barátaim szerint nem látszok annyinak,amennyi vagyok valójában.Meg ebből hátrányom sosem volt..vásárlás,barátok,szerelem.Meg hogy őszinte legyek,én szépnek tartom magam,de a súlyfelesleg zavar.
2009. júl. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!