Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti...

Kisgyerekes anyukák, ti hányszor szeretkeztek a párotokkal 1 héten?

Figyelt kérdés
Én a heti 1 alkalomra is alig tudok ráhangolodni, férjem nem bánná, ha minden nap lenne, már annyira frusztrált vagyok, hogy kezdek beparázni, még csak 29 vagyok, mi lesz igy??? Sokat beszélgetünk erről párommal, de nem jutok 1-ről a 2-re. Mielőtt férjhez mentem semmi ilyen gondom nem volt. Úgy érzem bele vagyok fásulva a szerepembe, mióta gyesen vagyok monoton minden, mindent én csinálok itthon, én pedig másképpen képzeltem a családi életet...lehet csak en vagyok elégedetlen és ez hat ki a szexuális életünkre...
2011. febr. 25. 02:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek, 3 gyerek mellett gyakori szeretkezés :) HOGY CSINÁLOD?! biztos egy kiegyensúlyozott ember vagy!
2011. febr. 28. 00:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére az vagyok, s a párom tesz róla, hogy az is maradjak:) A gyerekeknél mindennap 9-kor lámpaoltás, s 10-től már mienk az éjszaka. Lehet azért is, mert ő 24 órában dolgozik, s igy hiányzunk egymásnak.
2011. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27 eves vagyok.Van egy 4 eves es egy 2 eves gyerkocunk. Heti 4-5 alkalommal szeretkezunk,de van hogy naponta tobbszor is.
2014. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2011-es válaszolók, vajon mi lett a kapcsolatotokkal?
2019. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!