Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha négykézlábról, vagy térdelé...

Ha négykézlábról, vagy térdelésből leül, az már egyedül felülésnek számít? És hogy értessem meg vele, hogy oda nem szabad kakilni?

Figyelt kérdés

1. a kicsi kedden lesz 9hónapos.Pár napja azt csinálja,hogy négykézláb van és oldalára billen és hupp,leül.Vagy épp térdel,valamibe megkapaszkodik és leül.Így el lehet mondani,hogy tud egyedül felülni?A nagyom,másképp csinálta,ő egyszerűen hasizomból felhúzta magát a pelenkázón.

2.a nagy,aki most 28hónapos ismerkedik a kaka és pisi dologgal.Nem próbálunk még leszokni,de tudja mi honnan jön,és néha szól "akció" után hogy kaka,vagy pisi.DE,egy hete véletlenül egy pukival belekakilt a kádba.És tegnap megint.Úgy veszem észre,hogy ilyenkor (amikor fürdik) próbálkozik a tudatos pisivel és kakival....akkor ugye nem szidtuk meg,mert véletlen volt,így most abban a tudatban van,hogy oda kell csinálni.Egyszerűen nem tudom neki megmagyarázni,hogy szóljon,és akkor ülhet a wcre,vagy bilire.Hogy csináljam?


2011. febr. 26. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A volt főnököm hasonló szitut mondott nekem a minap. A kislánya folyton a vízbe végezte el kisebb-nagyobb dolgát.

Mivel a fürdővíz kellemesen meleg, így ellazít - ezért tud minden probléma nélkül bele wc-zni.

Próbáljátok meg előtte ráültetni bilire, wc-re és esetleg egy test meleg takarót rátekerni a pocakjára addig.


Nekem még csak másfél éves a picim, de én így próbálnám elkerülni a folytonos baleseteket.

2011. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az első kérdésre nem válaszoltam :)


Mivel segítség nélkül ül fel, szerintem simán felülésnek számít.

Az én lányom 8 hónaposan már négykézlábból fenekét az ég felé tartva kitartotta magát és lebillent a fenekére :)

2011. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!