Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiscsoportos ovisnak milyen...

Kiscsoportos ovisnak milyen téli kabátot, anorákot vegyek, amit egyedül könnyen fel tud venni, ha mennek ki napközben az ovi udvarra?

Figyelt kérdés
Kabát nadrág, egyben? Vagy külön? kantáros nadrág vagy ne kantárosat? Mit tudnak 3-5 évesen könnyen kezelni és mi segítség az oviba?
2011. okt. 17. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami meleg,és kényelmes.Nekik még segítenek öltözni.
2011. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekik még segítenek öltözni

Én kétrészest vettem nekik mindig, sztem praktikusabb, a kabát külön is hordható, vagy ha pl a gatya lesz koszos, elég azt kimosni.

Az anoráknadrág jobb, ha kantáros (vagy legalább kellően magas derekú, bár ha nem kantáros, akkor örökké húzgálni kell és igazgatni hogy kilóg-e a dereka).

Ha egybeanorákot választasz, akkor legyen hosszan szétcipzározható, mert egyszerűbb belebújni.

A kesztyű legyen inkább kétujjas.

2011. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!