Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha én nem akarok természetes...

Ha én nem akarok természetes úton szülni, el lehet intézni, hogy császárral vegyék ki belőlem a gyereket kicsit idő előtt, akkor is ha nincs semmi komplikáció?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy olyan dokit aki megcsinálja...


és tudsz eleget fizetni?


volt egy szobatársam akkor volt kruppos a nagyobbik fia amikor ki volt írva az ügyeletesnek fizetett hogy állítson ki papírt egy rossz eredményről + tejelt a dokijának is hogy jöjjön be és a 37. héten császározza meg.


2 cm-es borítékot adott a dokinak.

2011. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ha fizetsz akkor igen!


Nincs olyan doki szerintem aki ne találna okot a császárra!


De azt azért megemlíteném hogy a császár iszonyú fájdalmas a műtét után 2 napig.

A természetes szülés után viszont azonnal elmúlik a fájdalom(ahogy mondják)


egy(farfekvéses baba miatti)császáros anyuka

2011. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A császár nem két napig fáj, hanem 2 hétig is akár, napi szinten.

1 hétig segítséggel is alig tudtam felülni az ágyból, és 2 hét múlva is éreztem bizony a műtétet, csak azért nem vettem be soha fájdalomcsillapítót, mert akkor már szoptattam és nem akartam, hogy a tejemet befolyásolja a gyógyszer.Ennek ellenére jó dolognak tartom a programozott császárt, de tényleg megvan az ára.Forintban is!

2011. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan. Gondolom, van saját orvosod, vele kell megbeszélned. Amúgy meg tudlak érteni, mert én is így álltam a dologhoz:-) MIndenki ijesztgetett a szülés borzalmaival, gondoltam, én nem vagyok mazohista. A dokim meg jót mosolygott rajtam, és annyit mondott, már létezik ám megoldás erre: úgy hívják epidurális érzéstelenítés. Na, most, hogy így túl vagyok a szülésen, és láttam a gyermekágyon a császáros kismamákat is, nyugodtan mondhatom, hogy sajnálom azokat, akik császárral kell, hogy szüljenek. Komolyan, 3 nap után úgy vánszorogtak ki a kórteremből görnyedten, hogy megesett rájtuk az ember szíve. Én meg este szültem, másnap reggel már pörögtem ezerrel a babámmal. Jöttem-mentem, a gátsebem fájt, úgyhogy ülni inkább nem ültem, de szaladni nagyon tudtam:-) Meghallottam, hogy sír egy baba az újszülött-osztályon, olyan gyorsan ott voltam, hogy szóltak a nővérek, hogy ennyire még ne legyek fürge. Szóval még gondolod át a dolgot! Üdv, 15 hónapos kisfiú anyukája.
2011. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Vegyék ki belőlem a gyereket, ez kicsit durva. Biztos akarsz Te gyereket?
2011. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is programozott császárral szültem mert az első szülésem 20 óráig tartott és csak rossz élménem volt róla.A másodiknál a dokit 7 hónapig győzkodtem 2 nappal a ki írt elött beadta a derekát és császárral megszületett a pici lányom fantasztikus jó volt hogy "ép ésszel" éltem át ezt a csodás pillanatot nem pedig 20 óra vajjudás után eszméletlen elgyötört állapotban.A fájdalomról annyit hogy igen van de bőven kibirható du 2-kor vittek fel a műtőböl éjjel már kimentem a mosdóba wc-re reggel pedig tusolni.Ha császárral szülsz 1 dolgot tarts be mindent úgy csinálj ahog a nővérek mondják.Ha inni kell igyál ha fel kell kelni kelj fel ha hashajtót adnak vedd be stb.Voltak olyan anyukák a szobába akik rendkívül okosak és önfejűek voltak sokkal többet szenvedtek mint én.
2011. márc. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!