Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor az első vizsgálatra...

Amikor az első vizsgálatra mentek, mert kiderült hogy terhes vagy, már akkor fel lehet kérni a dokit hogy ő legyen az orvosod, vagy majd későbbi vizsgálatoknál? Itt már "szokás" pénzt adni? . és mennyit?

Figyelt kérdés
Miket csinálnak az első vizsálaton?
2009. febr. 17. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha nem magánrendelésre jársz, mondhatod neki hogy hozzá szeretnél járni, aztán Ő majd megbeszéli veled hova menjél legközelebb. Pénzt ne adjál, majd amikor magánrendelésre mész, úgyis elkéri! Első vizsgálatnál általában megtapintja a méhet, és a melleket, ha van ultrahangja, akkor azt is csinál, ha nincs, akkor ír beutalót. Meg kell nézni, hogy tényleg terhességről van-e szó. Csak akkor tekinti egy orvos a terhességet valósnak, ha már van szívhang. kb. 6-7 hetes korban látszódik ultrahangon.

Sok sikert a babához!

2009. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én, amikor meglett a pozitív tesztem, már úgy mentem az orvoshoz, hogy mondtam neki, hogyszeretnék majd nála szülni, és adtam 5 e ft a vizsgálat végén (nem magánorvos, kórházi fogadott volt, nem Bp-en).

Nekem még hüvelyi uh-t csinált, akkor 6 hetes voltam, megbeszéltük,hogy majd milyen vizsgálatok lesznek, és válaszolt a kérdéseimre.


4,5 hós kislány anyukája

2009. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magán dokihoz mentem az 5.héten.Bemutatkoztam neki és mondtam szeretnék idejárni.Azt mondta ok.Késöbb egyértelmüvé vált,hogy nálla fogok szülni is.Külön pénzt nem adtam a rendelkéseknek szépen elkérték az árát.Majd szüléskor adunk még.
2009. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Első babámat várom és azt sem tudom mi merre hány méter.De majd csak belejövök a végére.

Mindenkinek boldog babavárást!!!

2009. febr. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!