Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első ultrahang vizsgálatra...

Első ultrahang vizsgálatra Apukával szokás menni? Vagy csak a későbbiekre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az összesre együtt mentünk.
2009. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szóval akkor nem néznek hülyének, ha mi is együtt megyünk?


még1 kérdésem lenne: ha a dokihoz 7,5hetesen lesz az időpontom, akkor egyből átküld UH-ra, vagy csak későbbre, beutalóval mehetek?

2009. nov. 23. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is együtt mentünk, csak a 36. hetire nem tudott elkísérni.


a kérdésedre nem fog tudni senki válaszolni, kórház ill. orvos függő, nekem a vizsgálat után 1 hétre volt uh...

2009. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már ahol. Nálunk a kórházban be sem engedték, pedig direkt azért vett ki szabit. Azt mondta az orvos, hogy nem szereti, ha vizsgált közben idegenek lábatlankodnak ott. Székesfehérvár Csetényi Zsolt.
2009. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SOTE I., Pászkányiné szintén nem akarta apukát beengedni az UH-ra, mondván: "őt zavarja az odafigyelésben, ha a rokonok végignevetik a vizsgálatot..." /Persze így is benézte a lepény tapadását./

Pedig a férjem ezért maradt itthon a külföldi munkája helyett, mert régóta terveztük a babát. Megjegyzem meg van a komolyságunk a feladathoz. Többet nem is mentem oda, inkább fizettem máshol.

Ja, és a szomszéd vizsgálóban meg ott lehetett az apuka, a másik vizsgálatot végző embert ez nem zavarta a koncentrációban.

Szerintem hozzáállás és emberség kérdése az egész.

2009. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mind együtt volt ezidáig. Úgy működik, hogy a férjem kint várt amig vizsgál a doki, majd amikor betette az uh-ot, behívta. Amikor a genetikai volt, automatikusan azt mondta a doki, jöjjenek át az ultrahanghoz. :)
2009. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor meglátjuk, nálunk milyenek az orvosok.
2009. nov. 23. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

mindig apukával mentünk/megyünk, mert szombat reggel szoktunk járni és együtt megyünk otthonról. Amikor lefekszek az ágyra, és bezselézik a hasamat, és mellém ül a doki, ha a párom elbambul, akkor is szól neki, hogy üljön közelebb. Még az első találkozáson megmondta, hogy mikor kinek hova kell ülni, szóval minden gördülékenyen megy. Nem is szeretek egyedül menni

30 hetes kismami

2009. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!