Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idén hova mentek nyaralni...

Idén hova mentek nyaralni pici gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is oda megyünk ahova tavaly...SEHOVA.Jó hely,csak már egy kicsit unalmas:-D
2011. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem mindenki milliomos!

Mi üdülési csekkből megyünk és tavaly is abból voltunk,ha az nem lenne akkor mi sem tudnánk menni.

2011. márc. 4. 21:16
 13/16 anonim ***** válasza:

milliomosok?? vicces... hogy miből megyünk nyaralni?? abból, hogy dolgozunk. a férjem reggel 6-tól este 7-8 óráig húzza az igát, én 8 órában melózok, azután itthon. teszünk félre, amennyit csak lehet. alig vagyunk együtt, ezért a családi nyaralás nagy becsben vagy tartva!! sajnálom, hogy rengeteg ember nem tud eljutni, de ettől még nem kell így reagálni. gyermekkoromban Édesanyám egyedül nevelt hármunkat, sosem voltunk nyaralni, nem telt rá, mégsem cserélném el azokat az éveket sem semmiért!! örülök, hogy megadhatom a kisfiunknak a közös nyaralást, addig teszem, amíg lehet!!


Ági

2011. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

20:35

Nem vagyunk milliomososk, csak majdnem 40 évesek.

Dolgoz(t)unk eddig is eleget illetva párom, most is dolgozik mert én gyed-en vagyok, azt hiszem ennyi já

Sokat lehet spórolni, ha oylan helyre mész, ami nem lehúzós, drága.


19:57-es

2011. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországba, Bibionéba. Kutyával, és egy 1 éves gyerekkel. Mindennel együtt 150.000 egy hétre, igaz nem főszezon, de nem is kell gyerekkel 38 fok.

Ennyi lenne a Balaton is, és nehogy már ne engedhessem meg magamnak a külföldi utat, csak mert gyerekem van. Minden hónapban félreteszünk egy bizonyos összeget (én a családit, apa a jattját), és abból megyünk.

2011. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!És már előre mindenkinek nagyon szép időt és jó nyaralást kívánok:)

Én egyátalán nem irigylem senkitöl a nyaralást én is szeretnék jövőre külföldre menni és havonta félre fogok tenni egy összeget erre a célra.Bár most nem egyszerű mert ősszel költöztünk panel lakásból egy kétszintes családi házba úgyhogy most egyenlőre még felújítunk.

De elmegyünk egy hétre valahova az üdülési csekkből.Pihenni muszály:)

2011. márc. 5. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!