Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalat, vélemény...

Milyen tapasztalat, vélemény van ezzel a kocsival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

peg perego venezia:

[link]


nagyjából mindennek megfelel, amit szeretnék....átfordítható tolókar, viszonylag kicsire csukható, újszülött kortól használható.

Csak a kerekei nem túl nagyok...azért lehet használni nem tükör sima úton is ugye?Nem fog nagyon durván rázkódni?


2011. márc. 5. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, de nagyon bevált, pedig 3. kocsink. Én ajánlom a Peg Perego kocsikat, szerintem stramm és jól megtervezett kocsik. Ez a kerék túrázni valóban nem alkalmas, de nármál lakott területen normál úton jó lesz. Hóban nem lehet viszont hosszasan tolni, csúszik.
2011. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Télen már nagy lesz a babám, akkor majd szánkózunk:)Ha a következő meg téli baba lesz, akkor úgysem fogunk kimenni nagy hóban, vagy fagyban.Dunakeszin lakunk, az utak nagyjából járhatóak.Az tetszik, hogy 8 kerekű, gondolom ez ad valami stabilitást.És tényleg jó a peg perego:)
2011. márc. 5. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, megbízható kocsi, minden szempontnak megfelel. Jó a pakoló része, a magas kupolája, széles ülőfelülete, műanyag karfa (könnyebb tisztántartani). Az enyémnek is ilyen kerekei vannak, átmegy mindenen, havas úton is jól használható. De nem szereti a port a kereke, így az átlagnál sűrűbben kell tisztítani a homoktól.
2011. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én is kénytelen vagyok lecserélni a kocsink, most egy nagy lengyel van, amivel nem boldogulok.Remélem ez könnyebben kezelhető lesz
2011. márc. 5. 21:33
 5/12 A kérdező kommentje:
na annyi baj legyen, hogy tisztítani kell:)Amúgy másodikon lakunk, nincs lift, le-fel tudom majd vinni?Mert a mostanit nem tudom egyedül....
2011. márc. 5. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a másodikra cipeled, válassz másikat, ami ultakönnyű. Úgysem használja már sokáik. Espiro magicet nézd meg talán.
2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja, ezekkel meg az a baj, hogy túl könnyű, tuti nem bírná az utakat....meg nem tolható úgy, hogy lássam a picit:/
2011. márc. 6. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesómnak ez van, nagyon dícséri, de hogy mennyire könnyű, már nem emlékszem. Ha gondolog, megkérdezem..
2011. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
[link] a link lemaradt.
2011. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi,megkérdezheted:)
2011. márc. 7. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!