Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a vélemények Miskolcon a...

Mik a vélemények Miskolcon a Megyei kórházzal kapcsolatban? Esetleg vélemény Dr. Kocsis Norbertről?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Közvetlen tapasztalatom még nekem sincs, én október legelején fogok ott szülni. Én Leskó Róberthez járok, ő nagyon kedves és rendes, de múltkor Kocsis Norbert csinálta az ultrahangot és ő is tök normális volt.

Egyébként én a szülésznőkről és az orvosokról még csak jót hallottam, a csecsemős nővérekről viszont csak rosszat, sajnos.


Korábban én is kérdeztem hasonlót, egy válasz jött azt itt olvashatod el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Légyszi, írd le te is mit tudsz.

2008. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Én novemberben fogok ott szülni, sajnos még semmit nem tudok, hogy milyen!

A csecsemős nővérekről én is hallottam, hogy nagyon bunkók :( , de azt a pár napot majd csak kibírjuk valahogy. A megyeibe csak Kocsis dr. miatt járok, ő a fogadott orvosom. De Leskó dr.-t is ismerem, nagyon rendes ő is.

Remélem minden rendben lesz ott!

21 hetes kismama

2008. júl. 9. 22:26
 3/7 anonim válasza:

Szia! Én decemberben fogok Kocsis doktornál szülni. Az édesapjához jártam hosszú évekig, de mivel nyugdíjba ment így a fiát választottam.Szerintem nagyon rendes és aranyos orvos. A Megyei Kórház szülészetéről csak jót hallottam! Ne izgulj nem lesz semmi baj!

16 hetes kismami

2008. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Szerintem is rendes doki, csak mások véleményére is kíváncsi vagyok! Remélem szüléskor is rendes lesz! Én hamarabb meg fogom tapasztalni, majd megírom neked, milyen volt!
2008. júl. 10. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is oktober elejére vagyok kiírvanekem szolt az orvosom hogy pár hét mulva már a vasgyáriba kell menni,mert másfél évre odaköltözik a szülészet,méghozzá a trauma épületébe.
2008. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3.nak, igen a Vasgyárba költözik a Semmelweis, de a megyei kórház szülészete marad a helyén.
2008. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy szerencsétlen véletlen - koraszülés - miatt kerültem hozzá úgy, hogy nem ő volt, aki a terhesgondozást végezte. Ennek ellenére egy nagyon korrekt, kedves orvost ismertem meg benne, aki minden nap benézett hozzám, amíg bent feküdtem.
2010. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!