Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mastodynon homeopátiás cseppek...

Mastodynon homeopátiás cseppek, van esetleg vélemény vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ajánlották,én barátcserje kapszulát szedtem hasonló hatást vált ki mindkettő,ahogy olvastam a használatit,és mindkettő hatóanyaga a barátcserje,akkor most érdemes kipróbálni?A hormonok(prolaktin) rendezésére szedtem,én nem barnázok mensi elött,van peteérésem is rendesen.
2009. okt. 6. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem hónapokig! Hormonháztartás helyreállítására javasolta a doktornő. Lényeges javulás mutatkozott a hormon eredményeimen 3 hónap után. Most 111 hetes kismama vagyok. nem állítom hogy a mastodynon-tól, de segített az biztos! A lényeg a barátcserje, szerintem mindegy hogy melyik készítményt szeded.
2009. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,én is úgy gondolom,grtulálok neked!
2009. okt. 6. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is szedem a mastodynone cseppeket. Menzesz elott 2 hétig szoktak fájni a melleim, fáradékony voltam, kimerult nem éreztem jól magam. Elkezdtem szedni a cseppeket kb. a 2. hónap után megszuntek a panaszaim sokkal jobban éreztem magam. 4. hónapban elmentunk kirándulni itthon maradtak a cseppek de úgy gondoltam lehet már nem is kellenek helyreállította a szintet nem folytattam mikor hazajottunk hát bizony már abban a ciklusban megint rosszabbul lettem visszatértek a kellemetlen tunetek most újból szedem 2-3 hét alatt elértem megint hogy pé után vagyok és nincsenek tuneteim. Csak ajánlani tudom saját magamon tapasztaltam hogy igenis segít. Baba sajnos még azóta sincs de legalább elviselhetobbek a hétkoznapok. Remélem a baba se várat már túl sokáig magára !
2009. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem hónapokra maradt el a mensim, a szedésétől megint megjött. :) Rég örültem ennyire a görcsöknek.

2009. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!