Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy szokatlan neves kérdés (? )

Egy szokatlan neves kérdés (? )

Figyelt kérdés

Nem rég elvesztettem egy babát, ami eléggé megviselt. A párommal nagyon boldogak voltunk, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, és kb már a 6. héten meg volt a kicsi neve is. Én 100%ra biztosan Daniellának hívtam, vagy Dana babának.9 hetesen vetéltem el.

Az a kérdésem, hogy furcsa-e, hogy jelenleg eszembe sem jut, hogy a következő babánknak is Dana legyen a neve? Számomra csak egy Dana nevű kisbabám van/volt.

Vagy az lenne a furcsa, hogy ha a következőnek is a Dana nevet adnánk?


2011. márc. 6. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha már tényleg elneveztétek a 9 hetes magzatot, akkor én sem adnám a következőnek ugyanazt a nevet.

De mi lett volna akkor, ha nem találtok ki nevet? Vagy ha fiú lett volna? Ezt te érzed csak, hiába mondunk itt bármit is. Nagyon sajnálom, ami történt! Én is vesztettem el babát, 8 hetesen, de engem annyira nem érintett meg, mert nem hallottam sosem a szívhangját. Már a doki sem látta őt sajnos. Szóval hiába is volt meg a lánynevünk (második baba lett volna egyébként), egy percig sem neveztük el, főleg azért nem, mert addig nem hívom a nevén, amíg ki nem derül a neme. Így nekünk megmaradt a lánynév is, illetve úgy fogom fel, hogy most mégsem akart jönni a picur, meggondolta magát, és majd később jön el hozzánk! Szóval ezt csak te érzed, hogy később hogyan emlegeted őt.

2011. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!