Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy szokatlan kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy szokatlan kérdés, válaszolnátok? Fiúk előnyben

Figyelt kérdés

Na szóval facebook-on kamuprofillal írogattam 1 fiúnak,viccelődtünk,de először azt hitte,hogy 1 barátja szórakozik vele vagy valaki unatkozik. Végülis már eljutottunk odáig,hogy akkor hívjam fel skype-on és elhív randizni...Felvettem skype-on és nem reagált,ezért írtam neki,hogy:

"Jó,akkor nem zavarlak többet.Nem egy barátod vagyok,aki szórakozik veled,hanem tetszettél és meg akartalak egy kicsit ismerni,még ha nem is ez volt a megfelelő út erre.Sajnálom,azért remélem jól szórakoztál,....ez nem vicc volt..."


Valami ilyesmit írtam neki,bennetek ez milyen reakciókat váltana ki?

PL!!! Sajnálnátok,hogy kihagytátok a lehetőséget vagy zavaró lenne....???


2011. jún. 24. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te milyen lehetőségről beszélsz itt? :)
2011. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Íme egy példa,hogyan kell valamit túlkombinálni..,de manapság már ez divat.Rögtön egy hazugsággal nyitsz,azt sem tudja,hogy ki vagy,nem vagy hiteles már az első perctől,hogy venne téged komolyan könyörgöm?Értelek én,hogy szerelmes vagy,ez szép dolog-de így nem lehet közeledni valakihez.Inkább vetted volna fel rendes profillal és ennyit leírtál volna:tetszel és meg szeretnélek ismerni.Ezzel már előbbre lennél,mint ezzel a kombinálósdival.22/F
2011. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálnám, nem kár egy ilyen kavarógép csajért, mint te.
2011. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezek tudtában közel sem sajnálnám :D

B@szki TE! kezdesz hazugsággal, és még TE! sértődsz be valami hülyeség miatt, hogy gyanakodni kezd és még le is b@szod érte :D Hát ez kész...


20f

2011. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg!
2011. jún. 24. 10:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért ne érezd szarul magad,ez nem jött be,ennyi.Várj egy kicsit,aztán próbálkozz egy kicsit tisztább módszerrel.
2011. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdés,hogy értékelnétek a bocsánatkérést?
2011. jún. 24. 10:31
 8/13 A kérdező kommentje:
10.31: Köszönöm a támogató válaszod!!
2011. jún. 24. 10:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart volna. Jó, mondjuk érdemes lett volna az elején tisztázni (vagy egy kis idő után) hogy mi is a helyzet.. Viszont az becsülendő, hogy legalább őszintén képes voltál kimondani mit gondolsz (igaz rá lettél kényeszerítve, de legalább nem futamodtál meg), viszont elég negatívra sikeredett. Mintha nem lenne elég önbizalmad. Gondolom ezért is próbálkozol facebookon inkább.

Amúgy meg, ha ténylegesen azért nem reagál mert nem vagy neki szimpi, akkor pedig jobb ha hagyod. Keress mást, aki értékel téged.

2011. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát elég tapló módon közelítettél hozzá... és még te sértödsz meg.. röhej :D
2011. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!