Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használ valaki Rossmannos...

Használ valaki Rossmannos pelenkát? Tényleg Pampers minőségű?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen értelemben írod a "Pampers minőséget", de nekem egyikkel sincs jó tapasztalatom. Mindkettőből a legminimálisabb kaki is kifolyt. Egyik rosszabb volt, mint a másik. A Rossmannos nagyon merev volt, nem simult a baba hátához rendesen.
2011. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kellemesen csalódtam a Rossmanos pelusba. Nekünk bevált, de csak napközben használtam estére maradt a libero. Szerintem mindenki másképpen ítéli meg a pelust kinek ez, kinek az a jó, így azt tanácsolom, hogy vegyél minta csomagot, és utána meglátod.
2011. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyszer vettem de helyből vagy négyet széttéptem, ahogy raktam a kislány alá, lehet, hogy csak hibás szériát fogtam ki, amúgy sem tetszett mert műanyagos!

2011. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit én vettem, az nem volt műanyagos-a babydreamról beszélünk-a liberót váltottam vele, mert olcsóbb volt és ugyan olyan jó.Azt használtuk.Én szerettem.
2011. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hátha valaki visszanézi. Vettem Rossmannos pelenkát és valóban nagyon jó. Sajnos nálunk az éjszakát nem bírja ki, bár a Pampers és a Libero is alig-alig. De nappalra kiváló, éjszakára meg kap pamperst. Én úgy gondolom, hogy megéri megvenni, főleg most hogy vettem csak 1599 Forint volt az 50 darabos kiszerelés.
2011. márc. 19. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz írtam.Örülök, hogy elégedett vagy-árban tényleg nem mindegy.
2011. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!