Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudott a könyvel...

Szerintetek hazudott a könyvelőm? Vagy tényleg több mint egy hónap szokott lenni a TGYÁS megállapítása?

Figyelt kérdés
Decemberben elején szültem, én szülés előtt igényelni akartam a TGYÁS-t, mondtam is a könyvelőmnek, mondta oké, erre szülés után hívom, hogy áll a dolog, azt mondta se hogy, ugyhogy akkor igénylejük szülés után már, így egyszerűbb neki.Aztán januárban meg lett minden papírja a kicsinek, elküldtem neki amit kért. február legelején hívom, hogy áll a dolog, erre mondja, még elkéne küldenem ezt azt,tehát ha én nem hívom, ő nem keresett volna. Azt mondta, ha elküldtem ő egyből be is adja, és Márcussal szerinte már kapom is a pénzt. Tehát ha tényleg elküldte volna február elején a szükséges dokumentumokat, akkor elvileg már meg tudták volna állapítani a TGYÁS-t nem?Bocsi, hogy kicsit össze vissza lett, de már nagyon ideges vagyok, december óta nem kaptam pénzt, és már most se fogok!!!ÉS ha itt azt mondjátok, hogy elvileg meg lehetett volna már állapítani ha tényleg elküldte mikor ígérte, akkor ma felhívom, de már nem leszek türelmes, mert eleget voltam!
2011. márc. 10. 06:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam az OEP-et, és március 7.én érkeztek be a papírok!!!!!Felháborító, mikor én február elején mindent elküldtem amit utólag volt szíves közölni a könyvelő.....Azt mondták ha minden papír megérkezett ami kell és rendbe vannak, akkor márc 23.án lehet hogy már utalnak, mert most még elbírálás alatt van...majd még érdeklődnöm kell jövőhéten.
2011. márc. 10. 10:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Kitartást a további ügyintézéshez, sajnos még sok csata van, az "egyszerűsített" rendszerben!
2011. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!