Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért marad meg valakinek a...

Miért marad meg valakinek a hasa szülés után is?

Figyelt kérdés

Sok olyan nőt lehet látni akinek évekkel a szülés után is ugyan úgy megmaradt a hasa, mármint olyan pocakos, csak annyi h. lazább a bőr.Persze látszik h. híztak, de van aki nem sokat mégis a pocakja megmaradt.Ezt mivel lehet eltüntetni?

Most ha nagyobb sportolókat nézek akkor ott ugyan olyan izmos és feszes hasuk maradt(vagy asztárok akik koplalnak),de vannak hétköznapi nők is,de a többség mégis az, h. ha nem is hízik sokat a pocak megmarad.


2011. márc. 10. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés!

Nekem nagyon kis hasam maradt annak ellenére hogy szoptatás alatt híztam 10 kilót.

2011. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez leginkább alkati kérdés...

Talán hozzájárulhat a kor is, fiatalabban még rugalmasabb a bőr.

Az az egy biztos, hogy a méh összehúzódását segíti a szoptatás. Én szoptattam és teljesen visszahúzódott a hasam. de lehet, hogy most, a másodikkal, amikor már idősebb vagyok - nem fog...

2011. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fiatalon szültem (21) és ahogy kibújt a babám beesett a pocakom. Persze kicsi maradt és laza is volt, de sok torna és olyan, mint régen...leszámítva a repedést :(

2011. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szültem, lassan egy éve. És még mindig van pocakom. Jó, hogy 4 kiló van még rajtam, ha az lemegy, talán a pocak is kisebb lesz. De olyan szinten szétrepedt a bőröm, hogy igazából csak egy kis háj van alatta, csak nem tartja meg a bőr, mert az is lóg, így sokkal nagyobbnak tűnik, mint amilyen feszes bőr alatt lenne. Hát én így jártam... Lehet, hogy ha most 57ről nem 53ra fogyok vissza (ennyivel kezdtem a terhességet) hanem mondjuk 50re, akkor már csak a bőr marad... A torna amúgy tényleg nagyon sokat segít, de mindent sajnos nem old meg...
2011. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is maradt. Pedig egy gramm felesleg nincs rajtam, söt vékonyabb lettem, kisebbek lettek a melleim mint szülés elött.

Epés lettem szülés után, emiatt alig eszem 1-2 falatot naponta csak hogy ne haljak éhen, a bordáim is teljesen kilátszanak, viszont maradt egy kicsi hasam, ami az istenért nem akar visszahúzódni, nagyon zavar:((

Nekem semmi nem segített, a hasfalam maradt ilyen domború.

Ha valakinek van jó tippje vagy valami méhösszehúzó ami szülés után 6 hónappal még hat, annak nagyon örülnék..:)

2011. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 34 évesen szültem fiatal koromban sportoltam de szülés után nem és kb fél év alatt lement a hasam ugyanolyan lapos lett mint szülés előtt.
2011. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes én a szülés előtt voltam "epés" és szülés után azonnal elmúlt teljesen!:-)
2011. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés.

Második után 7héttel nincs hasam, csak a repedések emlékeztetnek a pocakra, pedig kentem mindennel, és nem tornázok, csak a gyerekeket pesztrálom, háztartást vezetek

2011. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma 10.08-as: nem a méhet kell összehúzni, az pár hét alatt összehúzódik, még szoptatás nélkül is. Nekem is előreesik a hasam, és nagyon zavar, már 7 hónapos a babám :( Kemény torna valószínűleg megoldaná, de nincs rá időm és energiám. Szerintem a hasizmok nyúltak meg, és nem tartják annyira a belső szerveket. Ezt abból gondolom, hogy ha jót ebédelek, nagyon feltűnő a hasam, pedig csak 3 kg maradt rajtam, és előtte lapos volt... Remélem, idővel jobb lesz a helyzet.
2011. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!