Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 23 hetesen kirúgnak a...

Ha 23 hetesen kirúgnak a munkahelyemen külföldön állítólagos lopásért és nem tudok bizonyítani az ellenkezőjét akkor otthon Magyarországon ha hazamegyek jár-e bármiféle támogatás és ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia.Szerintem Gyes(alanyi úton kb.27ezer)és családi pótlék

ami 1 gyerekre 12400körül lehet,nem tudom pontosan!

Minden jót

2009. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, nem tudsz masik munkat vallalni kulfoldon? Kar lenne hazamenni, otthon nyomorusagos a helyzet, sajnos. Ha hazamesz, visszavagysz kulfoldre. Valahogy keressel mas munkat, es vedd igenybe a kinti tamogatasokat, mert ha dolgoztal, akkor jar tamogatas is.

De nezd meg ezt a honlapot, es tedd fel nekik a kerdesedet, nagyon korrektul es 3 napon belul valaszolnak neked euvonal.hu

Szerintem ha huzamosabb ideige dolgoztal kint legalisan persze, akkor nemcsak az otthoni gyesre vagy jogosut, hanem a kinti penzed utan is jar valami. Nezd meg az oldalt, amit irtam, de ha tudsz maradj kint!!! Ne menjel haza.

2009. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Még nem rúgtak ki, semmi részletet nem tudok, még azt sem mondták meg ma reggel mikor felfüggesztettek, hogy mit loptam álítólag. Szóval még nagyon kezdetleges fázisban vagyunk, de szeretnék minden eshetőségre felkészülni. Ebben a hazamenetel is benne van. Otthon van házunk hitellel, amit így is úgy is fizetni kell(ene) és akkor legalább nem kéne itt fizetni albérletet.

Másik munkát ennyi idős terhesen nem tudok vállalni sajnos. Én hiába is szeretnék dolgozni. Ki venne fel pocakkal. És kella 26 hét munkaviszony ahoz, hogy kapjak itteni "gyest".

A támogatások oldaláról nézve nem tudom, hogy mit változtat a dolgon, hogy lopásér küldtek el. Ha nem loptam, de nem tudom bizonyítani, akkor az lopásként lesz elkönyvelve, akár tetszik sajnos, akár nem. Akkor is járna pl munkanélküli segély, vagy akármilyen gyermektámogatási segély?


Még nem rúgtak ki, csak ma egész nap ezen gondolkodom.

Ha konkrét baj lesz, megnézem az oldalt amit ajánlottál.


Még egyszer köszi.

2009. febr. 20. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha tenyleg nem loptal (ezt te tudod csak, mi nem), ne hagyd magadat!!! Ne hagyd, hogy tonkretegyenek. Lehet hogy masvalaki tenyleg lopott.

Ha elkuldenek, hazamesz...szerintem visszavagysz.

Ha eros vagy, kiallsz magadert, es elsz kint tovabbra is, azert megiscsak jobb lenne, nem?

2009. febr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!