Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szülés után Azáliát...

Akik szülés után Azáliát kaptam fogamzásgátlónak, azok észrevették, hogy híznak?

Figyelt kérdés
Láttam a mellékhatásnál a súlygyarapodást, de a gyakorlat érdekelne. Bárhogy figyelek az étkezésemre, napi szinten tornázom, nem igazán mozdulnak a kilók. Régen pillanatok alatt tudtam fogyni.
2011. márc. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Soha életemben nem szedtem fogamzásgátlót, de szülés után a dokival ebben egyeztünk meg /vagyis ezt ajánlotta, na :)

Alig két hét alatt úgy meghíztam, hogy utáltam maga. Abba hagytam, eladtam és két hét alatt lement rólam az a plusz 6-7 kiló / 65 voltam eredetileg.

A vörös, ronda csíkok megmaradtak :(


Amikor közöltem a dokival csodálkozott, mert szerinte ennek nincs ilyen mellékhatása.

Nos, én kijelentem, hogy volt..


De nem törvényszerű, hogy mindenki így járjon.

2011. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hiztam, evési rohamaim voltak. És sokszor sós mogyorót ettem volta.

Kb. 6 hétig szedtem, mert a mérleg elindult felfele.

2011. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Én szülés után 6 héttel olyan voltam mint szülés előtt és idővel olyan étvágyam lett, hogy lassan arra keresett a család, hogy az ennivalóimat fedezze. Persze mindenki mondta, hogy szoptatok és hogy ezért van ez az étvágyát. Biztos ez is benne van, de most már csak napi 2x szoptatok és nagyon figyelek az étrendemre, napi szinten tornázom és nem megy le egy deka sem. Nagyon remélem, hogy nálam is a fogamzásgátló a hibás, ahogy nálatok és ahogy gondolom. Egy éve szedem, szerintetek, mikor kezdődhet el a fogyás nálam?

2011. márc. 13. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2dekát sem híztam tőle!6 hónapig azt szedtem!!!Lehet alkat kérdése, én alapból vékony vagyok, nehezen hízós tipus!
2011. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!