Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Róza név tetszik? Adnátok a...

Róza név tetszik? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:47
1 2
 11/19 anonim válasza:
65%
akkor inkabb tulipan. vagy az tul mdf-es?
2011. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
54%

Gyönyörű! Nekem azért tetszik, mert régies, az én lányom Dóra, ami már majdnem Róza!

A Donatellánál, meg egyéb szappanoperás neveknél sokkal szebb!!

2011. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. De ha Neked igen, add neki azt a nevet. :)
2011. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Xéni111 válasza:
Szép, régi név, az egyik nagymamámat is így hívták. Szerintem ha ezt a nevet választottad a gyermekednek, ne érdekeljen, mit mondanak mások. Te fogsz örülni, ha így szólíthatod a kislányodat, nem a szomszéd. Nem is olyan név, amiből könnyen lehet gúnynevet faragni. Jobb a hangzása, mint sok-sok divatos és idegen hangzású névnek (Rosalie, Rosalinde, stb.). Vannak szép régi neveink, miért ne becsülnénk meg őket?!
2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nagyon tetszik. Nyugodtan adhatod :) Ha egyszer lesz lányom, akkor így fogják hívni (eddig csak fiúk sikerültek :))
2011. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, bár én inkább Rozina mellett teszem le a voksomat, nekem jobban bejön.
2011. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Jázmin Rózsa, nagyon tetszik a neve mindkettőnknek, de a Róza tényleg kicsit "oldschool".
2011. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Bocs, hogy visszakérdezek, de miért kérded?


Ha Neked tetszik, akkor mindegy, hogy mások mit mondanak, ha pedig nem, akkor úgysem fog tetszeni, ha mások odavannak érte.


Olyan nevet úgysem tudsz adni gyermekednek, ami mindenkinek, kivétel nélkül tetszik, így ne mások véleményére, hanem a szívedre hallgass elsősorban! Másodsorban lehet mérlegelni a családi hagyományokat és legutoljára a szűkebb család többi tagjának véleményét. Idegenek véleménye viszont nem szabad, hogy egy pillanatig is befolyásoljon! :))

2011. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rozikácska válasza:
100%
A Róza szerintem nagyon szép név. Nekem egyből az jut az eszembe róla hogy egy hercegnő gyönyörű, és titokzatos tárgyaival. adnám a gyerekemnek de még nincs. Orbán Viktor lánya is Róza.én is Róza vagyok:)
2012. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!