Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet bírni minden téren...

Hogy lehet bírni minden téren azt, hogy ha a családban a gyerek a férj és te is mást eszik?

Figyelt kérdés
próbálok diétázni,de így szinte lehetetlen,hogy 3 felé főzzek.a gyerekem nagyon finnyás,az apja sem eszi meg amit én....
2011. márc. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:-))

Nem is diétázok...

Cserébe elmentem vissza karatézni, halálbiztos zsírégetés.

2011. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor diétáztam,csak 2 félét főztem.Magamnak,és másfajtát a fiúknak.Egy pár hét után rájöttek,hogy amit én eszek az mégsem nyúltáp,és elették előlem.Azután már csak egyfélét (diétásat) főztem.:)

Nem-e lehetne-e,hogy felváltva főzz?Egyik nap apu kedvére,másnap gyerek kedvére,harmad nap diétásat.Hozzászoktathatnád őket.Csoda-e,hogy válogatnak,ha van rá lehetőségük,mert annyifélét főzöl ahányan vagytok???

Egy kis gondolkodással a diétás kaját is össze lehetne hozni,hogy mindenkinek jó legyen.Akinek meg mégsem jó,akkor az ehet lekváros-kenyeret.:))

2011. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jó anyám szokta mondani-Ez van.Ha tetszik eszed, ha nem, nézd a Napot merre forog!Igaza van az előttem szólónak.Tessék magadra tekintettel lenni-majd a többiek is tekintettel lesznek.

Egyfélét főzz!Akinek nem tetszik, ehet kenyeret.Ha az sem jó, nem éhes...várja meg, míg éhes lesz, akkor jó lesz bármi.

2011. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy :)

Szerintem tök finom, de nem hizlaló kajákat szoktam főzni, pl. mindenféle főzelékek, sütőzacskós husi barna rizzsel, párolt zöldséggel, ilyenek.

A gyerekek még csak-csak megeszik, de a párom mindenre húzza a száját és inkább az anyjáéknál eszik, ahol minden héten van hurka, pörkölt, székelykáposzta, grízes tészta stb. (egy házban élünk velünk, de külön háztartásban).

Én már nem foglalkozom vele, egyen amit akar :)


Inkább az a gáz, hogy minden nap friss kenyér vagy zsömle van itthon és én nem bírok ellenállni!!!!! :))))))

2011. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!