Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon miért híg a széklete 22...

Vajon miért híg a széklete 22 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

Hétfő reggel óta tart. Nála a napi egy-kettő kakis pelus a megszokott, tegnap és ma már 3 volt. Az étvágya nem változott, iszik is eleget, láza nincs. A széklete nyákos, savanyúan bűzös. Amikor fogzott (tavaly nyár végén utoljára) akkor rendszerint belázasodott, és híg, bűzös széklete volt. Lehet, hogy az utolsó tejfogai jönnek most? Vagy valamit "benyelt" az uszodában?

Adtam neki Normaflore-t (ez a harmadik napja) és Smecta-t (első nap).


2011. márc. 18. 18:18
 1/2 AngyalManó válasza:
Szia! Szerintem lehet a fogzás miatt is, meg attól is, hogy valamit összeszedett, akár az uszodában. Nem evett új ételt, vagy új helyen? Ha nagyon aggódsz, meg ha rossz a közérzete is a kislányodnak, akkor szerintem vidd el az orvoshoz. Lehet ír beutalót a laborba széklettenyésztésre, amiből kiderül, van-e valami baci benne. Jobbulást!
2011. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Tegnap már rendben volt a széklete. Szerintem fogzás volt, mert a székletproblémán kívül nem volt semmi gond vele. De még nincs vége, csak most kezdődik a java. Így szokott lenni nála fogzásnál: pár nap hasmenés, vagy híg széklet. Aztán egy kis szünet, majd jön a láz, hasmenés és a fogzás többi velejárója... :) De már csak négy fognak kell kijönnie (tejfog)!!! :D

2011. márc. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!