Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy éltétek meg, amikor...

Hogy éltétek meg, amikor kiderült nem vesznek vissza dolgozni gyed/gyes után? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Múlt héten járt le gyed-em, jelenleg gyes-en vagyok, úgy terveztem szeptembertől állok ismát munkába.

A hétem voltam személyi elbeszélgetésen, ahol kiderül, hogy az átszervezés következtében az eddigi munkaköröm megszűnt.

"Jelenleg másik munkaküört nem áll módukban felajánlani, így munka jogi állomyányban maradok.

A fizetés nélküli szabim (gyes) lejártakor, vagy előbb-kérelmemre-a foglalakoztathatóságomat ismételten megvizsgálják"

Állami cég, még közalkalmazott vagyok.


Hidegzuhanyként ért ez az egész, úgy érzem becsaptak napok óta nem térek magamhoz, feleslegesnek érzem magam.

40 éves leszek idén, ha nem vezsnek vissza 2 gyrekkel, diploma nélkül hova vesznek fel..sehova:-((((


Mielőtt elmentem szülni 6 évet húztam le itt, mondták meglesz a helyem, visszavárnak.

Csak azóta ezer változéás volt, volt főnököm is elment......

Sosem volta nagy munkahelyváltó, ez volt 2. munkahelyem.

19 éves korom óta dolgozom.


Ha elmegy az ember lánya gyereke(ke)t szülni, egyszerűen le van írva.

A statisztikailag megvan ygrekszám, a többi senki sem érdelekel.

Ha nem vagy ott, nem számolnak veled.

"Jópofán" egyszerűen kiírnak.

Közben meg megy propaganda, hogy kevés a gyerek, családbarát munkahelyek.


2011. márc. 19. 13:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ja , éppen az előbb olvastam én is az ominózus

kijelentést:-(((


Köszi a válaszokat, majd csak lesz valahogy.

2011. márc. 20. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!