Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angelcare 100-as légzésfigyelő...

Angelcare 100-as légzésfigyelőm miért kattog, ha ki van kapcsolva a hang?

Figyelt kérdés
Van ugye a némító gombja, amit mindig kikapcsolok, mert nem tudunk aludni tőle, viszont időnként, van amikor minden villogással, van hogy fél percenként mégis kattog, mikor mozgást érzékel. Miért, mit csináljak vele, hogy elnémuljon?
2011. márc. 21. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A mienk akkor kattogott-csipogott néha, ha merült benne az elem. Egy próbát megér, tegyél bele új elemeket, hátha akkor abbahagyja.
2011. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cserélj elemet, kicsit mozgasd meg a részeket, és szerintem rendben lesz.Nekünk is ilyen van, nagyon szerettem, csak miután lezuhant a szekrényről, most már nem működik:-(
2011. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kicseréltem az elemeket és még nem kattogott. Lehet, tényleg elem baja volt, csak az van ráírva, hogy ha merül az elem akkor a narancssárga lámpa villog.
2011. márc. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!