Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában rendszeresen...

Mostanában rendszeresen beriaszt a légzésfigyelőm. Mi lehet a baj? Ráadásul ahol az érzékelő lapok vannak, nagyon felnyomja a matracot.

Figyelt kérdés
Eddig is előfordult egyszer-kétszer, hogy beriasztott, de mostanában minden második éjszaka ez történik. AngelCare AC100-as, kókuszmatrac alatt van. Ráadásul igen nagy problémám, hogy középen, a matrac alatt ahol az érzékelő lapok vannak, nagyon felnyomja a matracot, így igen göcsörtös ágyon alszik a babám. Ha betolom a két lapot alulra és felülre, akkor sem egyenes középen az ágy, és még többször riaszt be. Mit tehetek szerintetek, mással is előfordult már ilyen?
2009. jún. 30. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan ilyen légzésfigyelő van. Nekünk is hepehupás a kiságy tőle, és rendszeresen rám hozza az inkfartust, azzal, hogy feleslegesen beriaszt. Nem tudom mit tudnál csinálni, én is a megoldáson töröm a fejem. Már arra is gondoltam, hogy kiveszem, holnap lesz fél éves a lányom.
2009. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is így van, de azért annyira nem nyomja fel a matracot, hogy az kényelmetlen legyen a babámnak. Nem olyan vastag azért az az érzékelőlap.

Nem azért riaszt be, mert lemászik róla a baba? Ha igen, tedd a két lapot messzebb egymástól.

Vagy esetleg állíts az érzékenységén. Nekünk 4-esre van állítva, 9 kg a babám (7 hónapos).

Nekünk is sokszor riasztott, mikor 3-asra volt állítva, meg mikor úgy egy métert haladt előre a babám álmában (hason alszik). Mióta 4-esen van és szétraktam a lapokat, azóta nincs gond.

2009. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ilyen légzésfigyelőnk van.

Nekünk sima szivacsmatracunk van, ami 10 centi vastag. Nem tudom a kókuszmatracotok milyen vastag, de ha nagyon vékony, akkor azért hepehupás.

Nekünk a legelső kiságyunk kölcsönkiságy volt, és ott nem volt mindegy, hova teszem a lapokat, mert több helyen volt rajta fémkapocs és azért billegett is.

Ha kisebb a matracotok, mint az ágy, azért is riaszthat. Első ágyunknál 1-1 centivel volt kisebb a szivacs, és bejelzett a gép.

A mostani ágyunkba pont belepasszol a matrac, nemis riaszt a légzésfigyelő.

Valamint mi az érzékenységen is állítottunk, próbáld meg. Mi a 4esre állítottuk be. Ha kisebbre van állítva, minden sz@rért bejelez.

2009. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rendszeresen beriaszt, attól is lehet, hogy merülnek az elemek (nem tudom, hogy ennél a típusnál van-e külön jelzés az elemmerülésre). Nekünk akkor riasztott be állandóan, amikor tölthető elemet raktunk bele, ugyanis a rendes elem 1,5 V-osak, míg a tölthetőek csak 1,2 V-osak. Mire erre rájöttünk...

2009. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha merül az elem, nem riaszt be. Csak el kezd kattogni, mintha be lenne kapcsolva a kattogó funkció.

Tölthető elemet tényleg nem ajánlatos haszálni.

De a simával nálunk 2 hónapig műkszik.


3. voltam

2009. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!