Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angelcare AC401 típusú légzésf...

Angelcare AC401 típusú légzésfigyelőm tönkrement 1 év 1 hó után veletek történt ilyen, kidobtam a szuper termékre 35000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a baja, de fel sem tudom kapcsolni, hogy világítson a légzésfigyelő része, elemet is cseréltem, konektort is néztem minden ami a leírásban van, garancia meg már nincs rá. Történt mással is ilyen?
2011. aug. 28. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Velünk nem történt,szerencsére,pedig 3 éve szinte állandóan működik.De hívd fel az AngelCare-t,nagyon nagyon segítőkészek,és korrektek.A tel. számuk:20/2557750
2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legjobb készülék. 3 éve megy nálunk is, vagy 100-szor esett le, mindkét része, de semmi baja.
2011. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na találtam mást is akinek tönkrement... a gyártó meg olyan korrekt, hogy 11e ért vehetek hozzá külön részt... na majd meglátjuk, lehet inkább már nem is használjuk ezt a típust szerencsések vagytok, hogy nektek nem ment tönkre!! pedig soha le sem ejtettük, meg a gyerek sem éri el...
2011. aug. 29. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Mivel életmentő készülékről van szó NEM javíthatják egyik alkatrészét sem(erről maga a gyártó rendelkezett így).Én akkor is korrektnek tartom őket:segítőkészek,és gyorsak.Mi egy külföldi nyaraláson a szállodai szobában felejtettük a szülői egység töltőjét.Felhívtuk őket,és másnap már itt is volt(utánvéttel),és ha jól emlékszem 3-4 ezer ft volt(2009 januárban).
2011. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!