Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kidobod, vagy jó "konyhamalac"...

Kidobod, vagy jó "konyhamalac" módjára megeszed a család maradékát?

Figyelt kérdés
amikor már a gyerkőc is azt eszi amit ti,és hagy a tányérján.vagy a férjed/feleséged után
2011. márc. 22. 20:28
 1/8 kisnita ***** válasza:
100%
Nálunk általában a kutya eszi meg.
2011. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Elteszem vacsorára, hátha megeszi. Vagy én majd megeszem vacsorára. Vagy ha senki, akkor a kutya megeszi. Én nem dobok ételt a szemétbe.
2011. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én és a férjem is meg szoktuk enni a gyerekek. Annyi van, hogy én nem eszek húst, ezért azokat az ételeket a férjem szokta megenni:) Még jobban is esik neki a gyerekek után- azt mondja.
2011. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha marad a gyerekem tányérján, csak akkor eszem meg, ha drága kaja, pl hús. Ha rizs vagy ilyesmi, akkor vagy elteszem, ha mérhető mennyiség, vagy kidobom.

De nagyon ritkán van ilyen, mert én mindig nagyon keveset főzök, hétköznap pl csak 1,5 személyre :) magamra és a lányomra, annyira kevés, hogy ebből ha kidobnánk, nem maradna semmi.

2011. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, én valahogy nem szívesen eszem meg az ilyen összetúrt kajákat. Csak akkor szoktam, ha pl. szendvicset hagy meg, vagy egy fél almát, vagy ilyesmit. De csak ha kedvem van hozzá. Inkább kisebb adagokat pakolok neki, és ha még éhes, akkor kap még.
2011. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon utálok kaját kidobni, így ált. megeszem a gyerekek maradékát, de persze csak akkor, ha nem túrták nagyon össze :)

De magamnak eleve keveset szoktam szedni, max. fél adagot, így lelkiismeret-furdalásom sincs miatta :)

2011. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Kidobom.

Valahogy nem kívánom az összetúrt kaját, de ahogy a többiek is írták, kis adagot kap, és kaphat még, ha kér. Így a probléma megoldva. :)

2011. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az én nagyobbik fiam 29hónapos és szerintem nagyon keveset eszik.de még a kevésből is tuti hagy pár falatot a tányéron.és rettenetesen idegesít,hogy ezt csinálja(olyan mint az apja)

de nem mindig eszem meg,ha olyan,ami eltehető(rizs,krumpli..)akkor azt elrakom,vagy a rántott szeletet,ami meg olyan,hogy nem jó újra melegítve és még ehető állapotban van(nincs összetúrva nagyon)pl tészta,akkor én azt megebédelem/vacsorázom,ha többi mehet a 2 kutyának 2macskának.

2011. márc. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!