Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládos anyukák, akik...

Nagycsaládos anyukák, akik harmadik babával vagytok gyeden, mennyi a gyedetek?

Figyelt kérdés

Én is a harmadik babómmal vagyok itthon,áprilisban kapom az első gyedemet,most még tgys-on vagyok.Ugye adómentes vagyok,így mennyi lesz a gyed?

Annyit megtudakoltam,hogy maximális gyed jár,de most vagyok először nagycsaládos,mire számítsak?

Válaszokat köszi!


A nettó fizetésem 166.000 volt(ebbe már benne van az adómentességi pénz is)


2011. márc. 28. 07:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Nincs itt egy három gyerkőcös mami sem? :(((

Valaki kb számolja már ki,mennyit fogok kapni légysziiii.

2011. márc. 30. 10:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, segíteni nem tudok de kérdeznék... :) GYEDről jött a baba vagy munkából? Mert Én még a másodikkal voltam gyeden és most született a harmadik, én aztán végkép nem értem miből kéne számolnom, vagy hogy GYEDre menjek vagy TGYÁSRA... Ezért érdekelne hogy te ha nem munkából mentél TGYÁsra tudsz erről valamit?
2011. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát látod ebben nem tudok segíteni neked mert én munkából jöttem el táppénzre aztán szülés után 6 hónapig tgys-on voltam és éppen tegnapelött kaptam meg az első gyedemet.Nekem 5-5-5 év korkülönbség van a gyerekeim között.

Egyébként nagyon izgultam,hogy így harmadik babóval,adómentesen ennyi fizu után mennyi lesz a gyedem.Aztán végképp meglepődtem mert 140.000 ft-ot kaptam!Ez tök jó!

Van olyan anyuka aki 60.000 gyedet kap,na én ehhez képest jól állok.Hál Istennek.

Szóval ne hari nem tudom a választ a kérdésedre de azért köszi,hogy írtál nekem:))

Talán tedd fel a kérdésedet ide is és a pénzügyekhez is.

2011. ápr. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!