Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ráadnátok kisfiatokra ennek a...

Ráadnátok kisfiatokra ennek a cipőnek a sötét lila változatát motorozni ill. játszótérre?

Figyelt kérdés

A szivecskék helyett fehér-lila nonfiguratív ábrák vannak.

Kaptam egy ismerőstől használtan.

[link]


2011. márc. 31. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ráadnám, a lila nem feltétlen lányos szín!
2011. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem a kinézete miatt nem adnám rá, hanem mert használt.

Az a másik gyerek lábához idomult, és nem fogja jól tartani a fiad lábát, akinek így könnyen lehet tartási gondja, bokasüllyedése, lúdtalpa, szóval nem jó ötlet használt cipőt adni a gyerekre.


Mi elég ...ul állunk anyagilag, általában olcsó cipőt veszünk, de mindig újat. Mi is kapunk használt cipőt, hogy márkás, meg alig volt még a gyerek lábán, megköszönjük, mosolygunk, és nem adjuk rá.


2-3ezerért már kapni cipőt, ennyit muszáj rááldozni, ha azt akarod, hogy egészséges legyen a lába.

Minél kisebb, ez annál jobban érvényes.

2011. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá.
2011. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én sem adok kisfiamra használt cipöt.De ha kislány hordta elötte a tudat akkor is bennem van,hogy lányos.
2011. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ráadnám, ilyen kicsi minta...

Nem osztom a fentebbi ellenérzéseket a használt cipőkkel szemben, persze mindenki eldönti:)))

2011. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A fiamnak is mindig új cipője van,de szerintem motorozáshoz elmegy egy használt is.Főleg ez,mivel alig volt használva.Csak a színe...

2011. márc. 31. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán ráadnám.
2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ráadnám, és rá is adom. Rengeteg cipőnk van, szerintem a 2 évesnek is vagy 30 pár, lehet váltogatni. Több helyről és a saját két gyerekemtől örökölte, és egyáltalán nincsenek kitaposva. Szép is lenne, ha a drága, márkás, 2 hónapokat használt cipők ki lennének taposva.
2011. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a színe miatt feltett kérdésedre pedig: igen, ráadnám fiúra:)
2011. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát én soha nem adnék a gyerekemre olcsó 2-3 ezer forintos cipőt. Inkább egy használt, de nem széttaposott márkásat.

Különösen motorozáshoz a játszótérre.

2011. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!