Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy babának 1,5 hónaposan...

Ha egy babának 1,5 hónaposan nagyon sötét kék a szeme, már biztos, hogy bebarnul?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sokáig változhat.

A lányomnak sötétszürke volt születéskor, féléves korára egészen fakókékké világosodott, majd icipici barna pöttyök jelentek meg benne amik folyamatosan nődögéltek az íriszen és ezzel párhuzamosan bezöldült ami korábban kékes volt. Másfél éves kora óta ugyanolyan: aranybarnával pöttyözött zöld (most 28 hós).

A kisfiam sötétkék szemmel született és kb 3 hós korára világosodott ki, azóta változatlan (most 11 hós)

2011. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tuti. Az én fiam olyan sötétkék szemekkel született, hogy az már majdnem fekete volt, aztán fokozatosan egyre világosabb lett neki, most már igazi égszínkék szeme van. Mondjuk nem is vártam mást, apja anyja kékszemű :) De a szemét szerintem nálunk leginkább az én anyukámtól örökölte, neki van pont ugyan ilyen szeme.
2011. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos.
2011. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de megeshet. Ha neked, vagy ferjednek barna szeme van, akkor nagy az esely arra, hogy barna szemu lesz a babatok is.

De nem biztos.


A nagyobbik fiam sotetebb kek szemmel szuletett. A ferjemnek es csaladjanak kek szeme van, nalunk a csalad fele kek, fele barna szemu (en utobbi).

Egyre sotetedett a fiam szeme, de 3-4 honapos koraig meg kek volt, majd pontocskak jelentek meg benne, szurke, zoldes, barnas, valtozo. Aprankent barna szemu lett.


A kisebbik fiam vilagoskek szemmel szuletett, 11 honapos es vilagoskek ugyanugy, de intenzivebb, gyanitom, hogy az ove marad is.

2011. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!