Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagyon nehéz...

Miért olyan nagyon nehéz megjegyezni egyeseknek, hogy a Családi pótlékot minden hónap első munkanapján utalják?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 08:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek minden hónapban kiírni 100 iylen kérdést, attól még nem lesz előbb gyed/gyes/családi pótlék a számlán.
2011. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazad van, én mindig úgy osztom be a pénzt, hogy maradjon az utolsó napokra is. Tegnap kaptam meg a 95 ezres gázszámlát, úgyhogy most engem is érdekel az utalás. Pedig csak egy gyerekem van.

2011. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, én is már vagy 20, a gyes és a családi érkezését firtató kérdésre válaszoltam már meg, hogy minden hó első munkanapját követő munkanapon lesz a számlán, de úgy látom, mindig vannak "friss" anyukák, akiknek még nincs ilyen tapasztalatuk és nem tudják, ezért megkérdezik.


Mondjuk azt elég durvának beszólásnak tartom, hogy "Aki ennyire rá van utalva az ne vállaljon ( annyi) gyereket".

A 2. baba érkezése előtt a hitelünk 40ezerrel kevesebb, a párom fizuja pedig 100ezerrel több volt, a többi áremelkedésről nem is szólva. Akkor még én sem gondoltam volna, hogy 25-e körül milyen jól jönne az a 12e Ft.

De ettől függetlenül nem írnék ki olyan kérdést.

2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!