Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A most születő kislányomnak...

A most születő kislányomnak milyen módon adhatnék Jennifer nevet? Nem Dzsenifert szeretnénk! Az romás szerintem. J-vel akarom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én írtam régebben,hogy barátnőméknek nyilatkozni kellett,hogy német kisebbségiek(de nem azok)és így engedték,hogy Jennifernek anyakönyvezzék a kislányukat.(Már 4 éve ennek.)
2011. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

18 15-ös! a te válaszodra emlékeztem:)

reméljük a kérdezőnek is sikerül

2011. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem épp hogy a hangzása miatt romás,ha kimondod senki nem a J-re vagy Dzs-re gondol,hanem összeségében ahogy hallod!
2011. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha mindketten magyar állampolgárok vagytok,akkor sehogy sem lesz Jennifer.Kérvényezheted,de el fognak utasítani.Abban az esetben lehetne,ha egyikőtök nem lenne magyar állampolgár,de akkor is sok utánnajárást igényelne.Keress egy másik szép nevet,mert Jennifer biztos nem lesz,max Dzs-vel.
2011. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha külföldön születik, ha az apa vagy anya külföldi és ott honos ez a név, akkor az ottani helyesírás szerint lehet írni. Szerintem a Jennifer egy nemzetközi és nagyon divatos név, USA-ban előny is, szerintem ne válassz más nevet, inkább menj át az osztrák határon szülni. Jobb is lesz, meg olcsóbb is, és Jennifer lesz!
2013. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
és mi lett a neve? Nyilatkoznotok kell hogy sváb vagy német származásúak vagytok és akkor lehet így anyakönyveztetni illetve hogy Jenifer-ként akarjátok ejteni- kamu - és akkor is. Nekem is ez a favorit nevem!!
2013. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Dzsenifer lett immáron 3 éves, elkúrt egy országba élünk sajnos!
2014. nov. 8. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!