Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor dekorálja ki a...

Ki mikor dekorálja ki a lakást húsvétra? Gondolok itt ablakra!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyhéten, hétfőn.
2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem szoktam, úgyhogy semmikor.

Van kint 2 nyuszis gyertya, annyi

A vallásos része meg abszolút nem érdekel:-((((

2011. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a múlt hét végén pucoltam meg az ablakokat, és a gyerekszobákra már fel is tettem a tojásos, kacsás, nyuszis matricákat. És a barkát is feldíszítettem :)

Nem bírtam tovább, de ez mindenkinek egyéni...

Vidámabb, tavasziasabb a lakás és olyan jó ránézni a díszekre!

A lakótelepeken még sok ablakban a Mikulás vigyorog, akkor inkább a korai húsvéti dekor:)

Kellemes húsvéti ünnepeket!

2011. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én éppen tegnap díszítettem.

2011. ápr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd nagyhéten.
2011. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is akkor pucolom meg az ablakomat, amikor úgy látom szükséges, ráadásul fontos, hogy hangulatom is legyen hozzá.

Rend legyen az a fontos, meg finom sonka tormával, főttojással.

Gyerekeknek festett tojással egy kis kosárkába, húsvéti hangulatú szalvétán, pár Kinder tojással közötte.

Egy kis kellemes likőr, kalács, de egy kevés fohász, ima, hálaadás sem vész kárba.

Ki, hogy érzi, úgy csinálja.

Mindnyájatoknak Kellemes Húsvétot kívánok.

2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vaszily katalin ***** válasza:
sziasztok én tegnap pucoltam ablakot s a üvegmatricát ragtam fel ami már elkészitetem.tavaszi virág husvéti tojáj alata. meg himestojás mintára is csináltam üvegmatrica festékel.virágos abroszal a konyhába.meg husvéti kosarat az elötétbe,a szobanövényekközöt.kellemes husvéti ünnepeket
2011. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!