Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Drága...

Ehhez mit szóltok? Drága anyósom csokitojást adott (vett) a 7 hónapos unokájának húsvétra.

Figyelt kérdés
Még az árát is rajtahagyta hogy lássam mennyibe került ez neki.Legalább babykaját vett volna az hasznosabb lett volna...De mit is várhatnék attól aki még karácsonyra is turis ruhát ad ajéndékba..
2010. ápr. 6. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Az én anyósom egy csokinyuszit és egy csokitojást hozott :))

Én már nem is dühöngök az ilyenen......ez a kisebbik rossz...... :)

2010. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Az előző vagyok!

Egyébként az én kislányom 5hetes!!!!!

2010. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

szia

jajj emlékszem is a turis kérdésedre :D (ha te voltál az :D)

figyelj, ne foglalkozz vele, csak magaddal tolsz ki, ha idegeskedsz a hülye embereken.

feszültebb leszel, babád is megérzi rajtad, nem ér annyit.

a tojást meg dobd ki :D (ezeknek a tojásoknak általában semmi közük a csokihoz)

2010. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ilyen gondom nincs.

Soha nem kap semmit, se karácsony, se szülinap, se húsvét vagy névnap.....

Most se kapott,eddig sem

3éves.

2010. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

szerencsés vagy. Az én gyerekeimet, hogy úgy mondjam,.... nem kíváncsiak rájuk, ránk.

pedig az én szüleim, ha minden igaz.


Amúgy ő már biztos elfelejtette, hogy mit ehet egy ilyen kicsi gyerek.

2010. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem az számít hogy mit vett, hanem hogy egyáltalán vett neki valamit, tehát szereti, mert gondolt rá. Lehet nem engedheti meg magának hogy drága holmit vegyen.
2010. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Edd meg, jó étváhgyat hozzá. Miért kell az ilyenen dühöngeni??? Nem tömte bele a gyerekbe.
2010. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi csajok hogy írtatok!Hát nagy az isten állatkertje...Csak az a baj és attól parázok ha már most ilyen lüke akkor mi lessz ha nagyobb lessz a gyerköc
2010. ápr. 6. 09:57
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Örülj neki, hogy kapott ajándékot! Nem az számít mit és milyen drágán vett neki hanem az a fontos, hogy gondolt rá, amugy husvétkor ezt szokás adni, nem?

majd te meg az apja megeszitek.

Nem tudom ezen miért kell mérgelődni.

A turis ruha is lehet szép, lehet hogy csak arra volt pénze.

Nem tudhatod...

2010. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem dühöngök, csak elszomorít, mert ha tényleg szeretné az unokáját NEM CSAK AZ EGGYETLEN KICSI FIÁT ( a gyerek apját),akkor odafigyel arra hogy mit adjon egy ilyen kicsi gyereknek.Ráadásul nem is csokiból van az a tojás hanem tejbevonómasszából.Inkább egy csürgöt vett volna..Na mindeggy.
2010. ápr. 6. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!