Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két- vagy több kisgyerekesek!...

Két- vagy több kisgyerekesek! Mi az, amitől ki szoktatok akadni a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted?A kioktatásra gondolsz,vagy a tanácsokra,amiket esetleg más anyukák adnak hogy mit hogy kéne csinálni a gyereknevelésben?Vagy hogy a gyerekre miért akadunk ki?


2 gyermekes anyuka

2011. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gyerekre kiakadni. Mi az ami kiborít benneteket?
2011. ápr. 5. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, ha verekednek, ütik egymást, árulkodnak egymásra, ha nem tudnak játszani és látványosan unatkoznak:)
2011. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisnita ***** válasza:

Nekem csak egy van, de állítom neked, hogy hármat kitesz. Én attól leszek mérges amikor úgy tesz mintha nem hallaná amit beszélek neki... Vagy amikor rászólok és kiröhög. Pl: kapcsolgatja a tv-t rászólok, hátra fordul és vihog. Pedig tudja, hogy ez nem játék, direkt idegesíteni akar.

A hisztirohamokkal nem nagyon szoktam semmit csinálni, ha otthon jön rá akkor ott hagyom ahol van had vergődjön ha az utcán akkor felveszem, berakom a kocsiba vagy a triciklibe (attól függ mivel vagyunk) és indulunk haza. Persze az utat végig szokta ordítani, de nem tudok vele mit csinálni nem tömhetem be a száját. Nem hülye gyerek tudja, hogy mit szabad és mit nem csak pont abban a korban is van, hogy feszegeti a határait meg egyébként is erős jellem (oroszlán csillagjegyű) és nagyon akaratos. Nehéz kordában tartani. Tudja hogy kell lenyűgözni az embert, az apját folyamatosan megvezeti, engem nem tud, de azért próbálkozik hátha. :D

2011. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bántják egymást testileg vagy lelkileg.

Ha a legnagyobb visszaél azzal, hogy Ő már tud olyan dolgokat, amire a kicsik még nem képesek és ezzel gúnyolja őket.

Ha a középső ütögeti a legnagyobbat és a kicsit "lepisisezi".

2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kicsi fiam még csak 2 hónapos, ő szegénykém egy áldott jó lélek, hangja sincs, ellenben a 3 éves nagylányom, akár egy ördög. A legjobban az akaszt ki ha mondok neki valamit és ő meg visszakérdez, hogy Ha, mi van anya?? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a hajam égnek áll tőle. Az értetlenségről nem is beszélve. Általában hiába szólok rá egyszer-kétszer szépen, harmadjára csúnyán, mindig megvárja hogy kiabálás, bűntetés és persze hatalmas sírás legyen a vége. Ezzel szépen fel is kelti a kicsit. Őrület! Már szeretnék min 1 évvel idősebb lenni! :))
2011. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerkőcőm van,a nagyobbik fiú,kisebbik lány.Attól égnek áll a hajam,mikor veszekednek és amikor megpróbálok igazságot tenni,nem tetszik nekik,igy rendszerint el szoktam tenni azt a dolgot,amin összevesztek.Aztán amikor a nagy bántja a picit,azért nagyon mérges v.ok,mondjuk a picit se kell félteni,van,hogy visszaüt.A hiszti meg az értetlenség,meg ha nem hajlandóak összepakolni-erre a nagyobbik hajlamos-meg amikor nem fogadnak szót-na ezektől fel tudnék robbanni!És téged kérdező,mivel hoznak ki a sodrodból?
2011. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!