Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfáradtam a gyereknevelésben,...

Elfáradtam a gyereknevelésben, milyen masszázsfotelt vegyek van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Bocs hogy ide írok, de máshol nem reagáltak rá... üdv
2010. nov. 13. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bemutató helyek, ott ki kell próbálni élesben. Nálunk a Média Markt-ban ki vannak rakva, székre helyezhetők és a múltkor be is mentem, épp aludt a babám, egy kicsit én is megmasszíroztattam a hátam. De Szegeden a Plázában van konkrét fotel is, full extrás, azt is kipróbáltam, hát maga az álom, potom 1,2 millió forintért.
2010. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Saturnban űltem egy ilyen székre dobható masszázs dolgon. 20-35 ezer körűl mozgott az áruk hát mit ne mondjak meló után nagyon jól esett :)


21F

2010. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyi pénzt szánsz rá. Anyósomék ilyet vettek: [link]

Ez nagyon jól ellazít, és ha olyan programot választasz, akkor keményen megdolgoz. Én csak dicsérni tudom.

2010. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsika, nem teljesen jó a link. Szóval a termékek között ezt keresd: Masszázsfotel Brisbane BR-8100 fabetétes.

Rákattintasz az első képre, ahol két fotel van, és a felsorolásban az első oldalon rögtön megtalálod.

2010. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nálunk Salgótarján környéke, csak két helyen van, de ott olyan áron, hogy a neten sokkal olcsóbban láttam.

Az utolsó válasz írójának, én is ilyet néztem ki, anyumék vennék, aztán oda átmehetnénk mi is... Viszont nem tudom, hogy merjek-e ennél a cégnél vásárolni, mert nem ismerem őket, és hát elég nagy összeg... Pestre meg nem járunk, hogy ott esetleg megnézzük...

Az anyósodéké teljesen ilyen? És megvoltatok elégedve mindennel? Vettetek hozzá plusz év garanciát? A forgalmazó normális, itt vettétek ti is? írj üdv és köszönet a segítségért

2010. nov. 14. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyósék ennél a cégnél rendelték meg, azért linkeltem ezt. Nagyon korrekt cég, időre szállították, egyébként már elég régóta megvan nekik a fotel. Alkatrész problémájuk volt ugyan vele (valamelyik csapágy recsegett), de egy tök új fotelt kaptak helyette, nem is javítgatták, meg ilyesmi, hanem az egészet kicserélték. Sajna azt nem tudom, hogy kértek-e hozzá plusz garancia időt...
2010. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!