Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan császáros anykákat...

Olyan császáros anykákat keresek akiknek szétnyílt a hegük?!

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt jöttetek helyre?Hogy történt?Kezeltek?
2011. ápr. 6. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem pont a műtét után nyílt szét!12óra múlva fel kellett állni hogy na akkor sétálgassak én meg elájultam és a varrat szét nyílt!Össze kapartak majd helyi érzéstelenítővel újra össze varrtak.....kb a heg fele 1újnyi vastag a többi meg szinte nem is látszódik!
2011. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Második babámnál meginditották a 39 hétben és sajna mire bekerültem a mütőbe szétnyilt a heg.Nagyon fájt azt hittem ott helyben meghalok.Most vagyok a harmadikkal a 37 hétben és rettegek,mert a doki nem akarja kivenni időben azt mondta megvárjuk a 40.hetet.Én meg rettegek,hogy ujra megtörténik.Nehez jöttem helyre az előzőnél is.Még hónapok multán is éreztem a görcsöket.
2011. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most ez off lesz,de utolsó,nem váltasz orvost??Vagy valami,minek akarja kivárni a 40 hetet??
2011. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel,ő a szülészeten a főnők,mármint a dokim,senki nem akar elvállalni.Mindenki tart tőle.A legközelebbi korház pedig közel 100km-re van.Igy nem tehetek mást,mint,hogy azon reménykedem mégegyszer nem fog előfordulni.
2011. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!