Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretitek a mei taitokat? A...

Szeretitek a mei taitokat? A mei tai egy hordozó kendő típus.

Figyelt kérdés
és 10 kg-os babánál?
2009. febr. 28. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
nem igazán értem mit kellene szeteni?
2009. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mei tai egy hordozó kendő típus
2009. febr. 28. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, bár az én gyerekem még nincs 10 kg. Nem bántam meg egy pillanatig sem, h megvettem.
2009. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező erre gondolt:

[link]

Én most néztem meg különböző hordozókat a neten és ha ezt hamarabb megtettem volna,tuti nem a 10E ft-os 3-4* használt vacak kengurunkat vettem volna meg,mert bár 12 kg-ig jó a gyerekemen látszik kényelmetlen neki.

2009. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
17:47-es vagyok. A liliputitól rendeltem amúgy, és nagyon jó minőségű!
2009. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én most varratok anyósommal, ismerősét próbáltuk, szerintem nagyon jó. Van kengurunk is, de abban valahogy nehezebbnek tűnik a baba és kéyelmetlen. Ha tudsz varrni, vagy valaki a családban, itt a szabásminta: [link]

Nagyon egyszerű megvarrni, és persze így olcsóbb is.

2009. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a 11 kilós fiamat, és a 15 kilós lányomat is viszem mei tai-ban, és szuper kényelmes! [link]
2009. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy jó mei tai-ban 10 kg nem sok. Én rendszeresen "tesztelem" 20 kg-al. Persze háton használva. Elől már nehéz lesz bármilyen hordozóval.

A varrást viszont nem javaslom. Mi készítjük a Bamberoo-t Európában, ami egy amerikai márka (természetesen a tervező hozzájárulásával). Próbáltunk mindenféle helyettesítő anyagokat, de sajnos Európában nem találtunk alkalmas anyagokat, így Amerikából vesszük mi is.

Magyar anyagokkal egyszerűen kényelmetlen volt, rövid idő alatt romlott a tartása stb.

Azt is hozzá kell tenni, hogy a neten keringő szabásminták alapján ugyan lehet varrni mei tai-t, de ha kényelmetlen, akkor ne csodálkozz. Egy valódi Bamberoo szabása, összeállítása sokkal bonyolultabb.

A fentiek miatt van, hogy a másolatok nem tudják kiszorítani az eredeti Bamberoo-t, még akkor sem ha esetenként olcsóbbak is.


<a href="http://www.bamberoo.hu/">http://www.bamberoo.hu/</a>

2010. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!