Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is előfordul, hogy már...

Mással is előfordul, hogy már tervezi hogy mi lesz a gyereke neve, vagy csak én vagyok ilyen álmodozó típus?

Figyelt kérdés

Mostanában csomószor elgondolkozom rajta, hogy ha fiam vagy lányom lesz, akkor milyen nevet adnék neki és azt hogyan lehetne becézni. Már listát is írtam :D


Meg sokszor azon veszem észre magam, hogy ha valami babázással kapcsolatos dolog megy a tv-ben akkor azt megnézem, vagy az újságban elolvasom, mert érdekel...Pedig még a közelében sem vagyok annak hogy gyerekem legyen...


2011. máj. 16. 16:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normalis dolog! Nincs ezzel semmi gond. Persze, masok is gondolkodnak ezen. Foleg a nok, de van, aki ferfikent is konkret nev javaslattal tud eloallni.
2011. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Egy lenyeges kerdes: Fiu vagy, vagy lany? :)
2011. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
75%
Én is 15-16 évesen gondolkoztam rajta először. Velem is előfordult. Én viszont már szeretnék nagyon. 30N
2011. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Vagyok igy persze,pedig még vagy 6-8 év mig babázni fogok...


(még páromnak is van ilyenje,pedig ő még azt is kijelentette hogy sose akar gyereket,rá 2 napra meg hogy második neve mindenképp az lesz a kis trónörökösnek mint az ő keresztneve:D)

2011. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2011. máj. 16. 16:06
 6/29 anonim válasza:

Én is sokat gondolkodom ezen:)

21/L

2011. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én is tudom már, mi lesz a gyerekem neve.:D Sógornőm is 10 éves korában már kitalálta, hogyha lánya lesz, Kamillának fogja elnevezni. Most meg már van egy Kamilla nevű unokahúgom.:) Nekem, ha fiam lesz, Krisztiánnak fogom nevezni, ha lányom, akkor Lillának.


17/L

2011. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Miért, mi van ha fiú? :O

Férjem is rögtön közölte, mikor először szóbakerült a gyerek kérdés, hogy mi lesz a neve, ha fiú lesz, és mi ha lány.

Úgy is lett. ;)

2011. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordul, vagyis inkább úgy mondanám velünk.

A párommal már gondolkoztunk ezen. Így arra a következtetésre jutottunk, hogy én lányt, ő pedig fiút akar, de akár melyik is legyen, egy a lényeg, egészséges legyen a csöppség.

Én akkor kezdtem el ezen agyalni amikor már tudtuk jól, hogy komoly a kapcsolatunk és örökre együtt akarunk maradni.

Igaz mi legszívesebben már belekezdenénk a baba projektbe, de az anyagiak miatt nem lehetséges. :( Szóval így várnunk kell 2 évet :(((


21/N

2011. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én is szoktam rajta gondolkodni, igaz még barátom se volt:P 18/L
2011. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!