Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nehéz egy gyereket felnevelni...

Nehéz egy gyereket felnevelni egyedül, minden segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül vagyok a babámmal. Anyumnál lakom, de szeretnék külön menni. De erre nem sok esélyt látok (kivéve ha egy gazdag pasi belém szerelmesedik és elvesz). =)
2009. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nem nehéz,mert a gyerek iszonyat sok erőt ad.Addíg nem is éreztem míg csak ketten voltunk.Amióta van párom,és normál családi életem,azóta gondolkodtanm el,hogy is bírtam ennyire.Addíg nem tűnt fel.Csak csináltam a dolgom,dolgoztam éjjel nappal,és nem voltam fáradt a gyerekhez,mert nem is lehettem,ne érezze rajtam.Ő miatta megérte.Mindene megvolt.Az apuka,csak mostanában rendszeresíti a láthatást,De soha nem volt eltíltva a gyerektől.A lányom,kiegyensúlyozott,jó kedélyű.

2009. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is egyedülállóként szültem. Anyunál laktunk a fiam egy éves koráig, akkor mentünk albérletbe. Hát mit ne mondjak, anyagilag elég nehéz, 43 ezer gyed-ből. Szerencsére szüleim segítenek valamennyit, de az anyagi helyzetem így is katasztrófa, februárban végig mínuszban voltam. Szeptembertől remélem egyenesbe jövünk, megy a fiam bölcsibe én meg egyetemre, akkor lesz diákhitel, szoctám, meg hasonlók, az már több mint amiből most élünk.

Amúgy hát... kicsit idegtépő tud lenni, hogy a nap minden percében minden felelősség az enyém, nem tudok egy kicsit se susszanni, de azért jól megvagyunk, mert így szoktuk meg. Azért be kell valljam, néha kell egy is lazítás, amikor anyunál alszik a pöttöm én meg kicsit kiszabadulok itthonról. Bár ez igen ritkán jön össze.

2009. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!