Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki egyedül nevel egy vagy több kisgyermeket segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogyan bírjátok, milyenek a hétköznapok. Valószínűleg ebbe a helyzetbe fogok kerülni. Segítségem nem lenne.
2011. jún. 22. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül nevelem a 26 hónapos gyerekemet.Apuka nem vállalta,így csak én vagyok neki.Sajnos most a legnehezebb.Sikerült a bölcsi,szépen beszokott,a főnököm meg kitett.most munkanélküli vagyok,ez ami igazán megvisel.Most érzem,hogy szükségem lenne segítségre.A hétköznapokban nincs semmi különös.Eleve megpróbáltam rendszert vinni az ő életébe is.A hétköznapokon reggel megyünk a bölcsibe,én vissza állás után járok,délután jó idő esetén játszótér.Este vacsi,fürdés,mese.Miután elaludt jöhet a házi munka.A hétvégék telnek "nehezen".Olyankor általában az apukák vannak a gyerekekkel.Akkor sajnálom a kicsimet,hogy azt a szeretetet nem adja meg neki senki.
2011. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3 mondatát az első hozzászólónak mintha én írtam volna. Ez a nehéz benne. Az én fiam csak szeptemberben kezdi a bölcsit. Azok a lelki dolgok nehezebbek, amikor látom, hogy hétvégén más gyerekek az apukájukkal vannak a játszótéren, vagy ha belegondolok, hogy a bölcsis, ovis, iskolás ünnepségeken minden gyereknek ott lesz majd, anyuka apuka, csak az én fiamnak nem, és esetleg sírni fog, vagy roszul érezni magát. Na hát ezen nem tudom majd hogy segítek. Ehhez képest az egyedül nevelés nehézségei eltörpülnek szerintem.
2011. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van sajnos.. Lánykám apja úgy döntött ő kimegy külföldre. Mi meg itt maradtunk, a kapcsolat megromlott, 1,5 éve egyedül vagyok vele. És őt fel sem vették bölcsibe, így dolgozni sem tudok, csak itthonról végezhető melót az oviig.
2011. jún. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!