Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miként taníthatom őket hatékon...

Miként taníthatom őket hatékonyan?

Figyelt kérdés
Tanítok két unaktestvéremet angolul, csak az a baj hogy részemről megvan az akarat, de részükről nem. A szülőknek is megmagyaráztam már, hogy ez mennyire fontos és idegen nyelv nélkül nem fognak semmit kezdeni az életben. Külön témákkal foglalkozok velük, és az ismeretlen szavakat megtanítom nekik. Mármint feladom és egy hetet adok nekik hogy megtanulják... de nem veszik komolyan. A szülők azt mondják, hogy sajnálják noszogtatni, ütni ,hogy tanuljál már. Mit kezdjek velük? Nem beszélve arról, hogy bár rokonaim és semmit nem fizetnek.
2011. ápr. 11. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Add fel. Ha ők nem látják be ennek fontosságát, és ráadásul ingyen vesztegeted az idődet, akkor felesleges törni magad. Szerintem.
2011. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez csak téged érdekel, foglalkoztat, őket egyáltalán nem, akkor nem tudom, hogy megéri-e a dolog...

Esetleg dalszövegekkel?

2011. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!