Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még valaki aki úgy érez...

Van még valaki aki úgy érez mint én vagy hasonló történik vele?

Figyelt kérdés
13h kislányom maradt rajtam felesleg főleg a hasamon de nem annyira hu de felütne de van aki képes megkérdezni mikkor jön a második baba :( és mikkor mondom hogy nem szeretnék mostanában vagy sztem inkább soha akkor olyan furcsán nézne. Mert mért kötelező 2 szülni vagy mi ? van még valaki így?
2011. ápr. 12. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elmondásod szerint azt hiszik,hogy újra várandós vagy (a pocakodon lévő felesleg miatt) ,és ezért néznek rád furcsán amikor megtudják,hogy nem vagy terhes!
2011. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen de rosszul esik mert tényleg eszem ágába még 1x szülni
2011. ápr. 12. 11:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Rajtam nem maradt felesleg sot fogytam de megis mindenki azzal jon, hogy mikor jon majd a teso. :) En ilyenkor azt szoktam mondani, hogy akkor amikor a nap majd 48 orabol fog allni es egyszere lehetek ket helyen. :) Igy sincs idom semmire, mit akarnak meg nem ertem? :)))

14 honapos a kisfiam

2011. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vicc az hogy annyira nem látszik mert ősz visz vagyok 60kg csak most hogy jó idő volt látszott a hasam és egyből terhes vagy? Örülök hogy már leg éjszaka tudok aludni :) Ezt mostanában nem akarom feladni :)
2011. ápr. 12. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok,persze teljesen megértelek! Én hasamon is maradt felesleg ami nem tűnt el:(
2011. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem a hasad miatt kérdezik,csak úgy!Ne is foglalkozz velük! Egyszer nekem azt mondták,hogy egy gyerek nem gyerek... Bár mi szerettünk volna még egy babát(12ik hétben vagyok) teljesen megértem aki nem akar több gyereket!
2011. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első voltam.
2011. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha már megvan a végzettséged, állásod, akkor jön a mikor akarsz komoly kapcsolatot?

Ha van kapcsolatod, akkor a "mikor lesz az esküvő?" és a "jajj, de elmennék már egy jó lagziba" célozgatások

Az esküvő estéjén már elhangzik a "na mostmár jöhetnek a gyerekek!"

Esküvő után: "ugye rajta vagytok a babaprojecten?"

Ha sikerül a baba és babát vársz, akkor: "Hál'Istennek! Gratulálok! Kell ebbe az országba a gyerek, 6-ig meg se álljatok!" :D (mert hogy a kíváncsiskodóknak humorérzékük is van :)



Hát.......nálunk ez volt!!:)))))

Úgyhogy nyugi, nem vagy egyedül, ez általános jelenség sztem.


28 hetes kismama vagyok, már előre félek, mi következik, ha megszületik a kisbabánk. De azt hiszem tudom .... :)

2011. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak a második gyerekig megy ez a kérdezősködés-győzködés.

Ha valakinél jön a harmadik, akkor meg ez lesz: "3 gyerek??? jól meggondoltátok ezt???"

2011. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kisfiam,én szülnék még 1t,de megbeszéltük a férjemmel,hogy nem lesz második.engem is győzköd mindenki,hogy kell a második.és egyszerűen nem értik meg,hogy mi a döntésünk.és a legrosszabb az,hogy még anyuék sem.
2011. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!