Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megvenni?


2011. ápr. 12. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon divatosak ezek a típusú babakocsik mostanában. Ha rám hallatsz akkor csak átfordítható karos babakocsit veszel. Üvölteni fog a gyerek ha a szemébe süt a nap, vagy ha nem láthat téged. Azt meg nehezen tudom elképzelni hogy menet közben cserélgeted az ülést gyerekestül, hogy merre nézzen.
2011. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval ennek nem átfordítható a karja?
2011. ápr. 12. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
nem itt a sportrészt teheted fel két irányból de ez szerintem nem baj 6-9-hós koráig úgyis veled szemben ül utána meg már nézelődik szóval nem fogod ide-oda cserélgetni ha jól előrejön a kupola akkor a nap sem lesz gond!
2011. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szuper!! És minden van hozzá, úgy látom, ezt ha megveszed, semmilyen kiegészítőre ne kell költeni. És ha a minősége is szuper, akkor több gyereket is kiszolgál, vagy ha nem lesz több baba, jó áron tovább tudod adni.


Az átfordítható tolókar, nem tudom, miért fontos. Nekem is hasonló kocsim van, nem átfordítható (mint ahogyan az ilyen típusúaknak egyiknek sem, ja! MOst jött ki az új Coletto Matteo, az ilyen típusú és átfordítható, de elég drága)

2011. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végülis nem olyan fontos, hogy átfordítható legyen. Sőt nem is találok olyan babakocsit, már legalább 5 ezret megnéztem! :) Eddig ez tetszik a legjobban, van hozzá minden, könnyű, nehéz terepre is jó és szeretnénk majd kistesót is, akinek szintén ezt szeretném használni.
2011. ápr. 12. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor és hol (milyen terepen) akarod használni... mert a kereke szerintem nem túl praktikus. Túl picik a kerekek elöl, azzal pl. hóban nem egyszerű. Vagy egy göröngyösebb talajon.
2011. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonlo allasu babakocsim volt, egy Peg Perego.

Nalam nem volt szempont egyaltalan az atfordithato tolokar, mert semmi ertelme. Ha atforditod, akkor nehez tolni. Az elso kerek bolygokerek, a hatso nem, ha at van forditva a tolokar, akkor az elso kerek lesz a nem bolygosithato. Hat, en arra sohasem vagytam. Nagyon regen volt nem bolygosithato kereku kocsim, 5 perc seta utan vetett szet az ideg, koszonom, nem fogok a konnyen iranyithato kocsimbol tolokar atforditassal nem-bolygosithatot csinalni onkent.


A mi Peg Peregonknak is hasonlo kereke volt: elol kisebb, hatul nagyobb. Mi mentunk vele hoban, sarban, toltam homokos, dombos talajon es parkon at is. Nem azt mondom, hogy ugy gurult, mint a sima jardan, de nem volt nehez tolni. Szoval az elol kicsi, hatul nagy kerek iranyitas szempontjabol tokeletes, ha pedig eleg jo minosegu a kocsi es jo anyagbol vannak a kerekek, valamint jol van osszerakva, akkor barhol el lehet tolni.

KOnkretan ennek a markanak a minosegerol nincs infom.


Amig kicsik voltak a gyerekek addig mindig ugy raktam fel, hogy felem nezzenek, eleve ugy indultunk el, amikor mar ultek es figyelmesebbek voltak, akkor elore neztek, mar nem is akartak engem bamulni. Sohasem kellett menet kozben forgatni az uloreszt. A napsutes ellen pedig vettem egy univerzalis napernyot, akkor kb 1500 forint volt. Ha sutott a nap, akkor azzal arnyekoltam. Szinten nem kellett menet kozben forgatni. Ha iranyt valtottunk es mar nem volt ra szukseg, akkor osszecsuktam az ernyot.

2011. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ez a meg a Coletto austin a3 között vacilláltam,de végül a Coletto győzött a nagy első kerék miatt.
2011. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:52 vagyok,

nekem is Coletto Austinom van!:)

2011. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!